TOP akce v Krkonoších květen 2023
Share

TOP akce v Krkonoších květen 2023

Než vyrazíte do kopců, vyberte si z naší nabídky a přijměte pozvání na rozmanité jarní akce.

Už jste viděli v Krkonoších draka? Můžete ho zahlédnout v Trutnově na tradiční akci Už ho nesou!  Dech se vám zatají při exkluzivní FMX exhibici Petra Piláta na Motorkářském požehnání ve Vrchlabí. Do Žacléře se vydají milovníci nejen horských kol na Slavnostní zahájení cyklistické sezóny. V Rokytnici nad Jizerou si užijete Komponovaný pořad k poctě rodu Harrachů. Pojďme společně uklidit a pomoct krásné krkonošské přírodě zbavit se odpadků po dlouhé zimě na akci Zelený Špindl. Báječný výlet v přírodě nabízí jak pro pěší, tak cyklisty Pochod Karla Klíče v Hostinném. Oblíbená slavnost s bohatým programem – to je tradiční Den Městyse Černý Důl. Jilemnické náměstí zaplní rozmanité stánky na Májovém jarmarku a nebude chybět i pestrý program. Nevynechejte Slavnostní otevření Centra současného umění EPO1 v Trutnově Poříčí! Studenecké míle opanují vůně benzínu a starých časů, až 200 historických vozidel budete obdivovat ve Studenci. Připojením se k charitativnímu výstupu Na Sněžku pro Vencu v Peci pod Sněžkou pomůžete hendikepovaným dětem. Letošní rok Harrachů přináší mnoho akcí nejen v Krkonoších, ale my vás zveme přímo do Harrachova na přednášku Hrabě Harrach a Krkonoše.

Vychutnejte si teplé jarní dny, procházky krkonošskými cestičkami a užijte si květnové akce.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Správa Krkonošského národního parku ve snaze ochránit vzácnou a zranitelnou přírodu vrcholu Sněžky před náporem neukázněných návštěvníků opět přistupuje k instalaci ochranných sítí oddělujících prostor pro turisty od prostoru pro přírodu. Ty budou lemovat přístupové cesty na Sněžku od dnešního dne až do konce října.
Láká vás cestovní ruch v Krkonoších? Jste komunikativní a preferujete pestrou práci? Máte možnost společně s námi budovat značku turistické oblasti Krkonoše! Vaší hlavní činností bude navazování nových partnerských vztahů s podnikateli v území a klientská péče o ty stávající. Společně pak budeme realizovat aktivity destinačního managementu a marketingu.
Jaro pomalu vystřídá léto, konečně se dočkáme teplých letních dní a večerů. Posbírali jsme pro vás napříč Krkonošemi rozmanité akce, které můžete využít k zpříjemnění svých volných chvil.