Top-akce-v-krkonosich-kveten-2022
Share

TOP akce v Krkonoších květen 2022

Už ho nesou! Koho? To přijeďte zjistit do Trutnova. Ve Vrchlabí se sejdou příznivci jednostopých vozidel na 19. Motorkářském požehnání. V Peci pod Sněžkou otevře sk8 sezónu závod 4th KRNAP skate cup. Hostinné rozhýbe vaše bránice se stand up comedy Na stojáka! Originální produkt z Krkonoš zakoupíte v Janských Lázních při Dni řemeslných výrobců v Kolonádě. Harrachov budou po 75 letech zdobit nové zvony, přijďte na Slavnostní svěcení a zavěšení zvonů. Přespolní běh Kalcouskej tumel se koná na Benecku. Máte natrénováno? Pokud ne, přijeďte si alespoň zafandit. Do Jilemnice míří vokální seskupení 4TET, nenechte si ujít koncert s neopakovatelnou atmosférou. A v Jilemnici ještě chvíli zůstaneme, neboť ta krom koncertu chystá také Májový jarmark, den plný zábavy pro malé i velké. Den Městyse opět připravuje Černý Důl. Další ročník oblíbené Muzejní noci si užijete v Žacléři. Studenecké míle – pohodová vyjížďka s vůní benzínu a starých časů se koná ve Studenci se zastavením v Janských Lázních. Ať vám máj kromě skvělých akcí přinese i pohodu a úsměv na tváři.

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Pohádkové Krkonoše
Projekt Pohádkové Krkonoše úspěšně ukončil svou druhou sezonu. Je na čase bilancovat, hodnotit a vylepšovat pro příští rok. Razítkovací hra si získala již v loňském roce příznivce nejen mezi návštěvníky, ale také místními. Velmi nás těší, že o malovanou brožurku, ceny od Krakonoše, ale hlavně o aktivní prožití společných rodinných chvil a poznávání jedinečných míst Krkonoš byl i v letošním roce velký zájem.
Hurvínek na trati Martinice - Rokytnice
Není to sice výročí kulaté, ale i tak stojí postupka 1 - 2 - 3 za oslavu. V sobotu 10. prosince proto zveme jménem Spolku železniční historie Martinice v Krkonoších všechny příznivce krkonošské železnice do Martinic, kde je připraven příjemný program.
Perličkové ozdoby z Poniklé
Na víkend 10. - 11. prosince si skláři a šperkaři připravili dny otevřených dveří přímo ve svých provozech. Programem naladí své návštěvníky na blížící se Vánoce.