Top-akce-v-krkonosich-kveten-2022
Share

TOP akce v Krkonoších květen 2022

Už ho nesou! Koho? To přijeďte zjistit do Trutnova. Ve Vrchlabí se sejdou příznivci jednostopých vozidel na 19. Motorkářském požehnání. V Peci pod Sněžkou otevře sk8 sezónu závod 4th KRNAP skate cup. Hostinné rozhýbe vaše bránice se stand up comedy Na stojáka! Originální produkt z Krkonoš zakoupíte v Janských Lázních při Dni řemeslných výrobců v Kolonádě. Harrachov budou po 75 letech zdobit nové zvony, přijďte na Slavnostní svěcení a zavěšení zvonů. Přespolní běh Kalcouskej tumel se koná na Benecku. Máte natrénováno? Pokud ne, přijeďte si alespoň zafandit. Do Jilemnice míří vokální seskupení 4TET, nenechte si ujít koncert s neopakovatelnou atmosférou. A v Jilemnici ještě chvíli zůstaneme, neboť ta krom koncertu chystá také Májový jarmark, den plný zábavy pro malé i velké. Den Městyse opět připravuje Černý Důl. Další ročník oblíbené Muzejní noci si užijete v Žacléři. Studenecké míle – pohodová vyjížďka s vůní benzínu a starých časů se koná ve Studenci se zastavením v Janských Lázních. Ať vám máj kromě skvělých akcí přinese i pohodu a úsměv na tváři.

Informace

Ke stažení

Další aktuality

V rámci Roku Harrachů a projektu Po stopách šlechtických rodů vychází nová publikace autorů Jana Luštince, Petra Noska a Adama Rejhy Harrachové - vznešenost zavazuje.
Duben začíná aprílem, kdy se můžete dočkat od svých blízkých drobných zlomyslných žertíků. Doufáme, že vás tolik nevyvedou z míry a společně zavítáte do různých koutů Krkonoš, prožít poslední loučení se zimou a veselé vítání jara.
Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.