TOP akce v Krkonoších červenec 2023
Share

TOP akce v Krkonoších červenec 2023

Hned z kraje měsíce oslavte s dětmi již 6. narozeniny Stezky korunami stromů Krkonoše v Janských Lázních. Tradiční lidový jarmark na žacléřském náměstí přináší Den lidových řemesel. V Horním Maršově začíná Léto na DOTEKU, které nabízí zážitkové programy a dílničky pro děti.  Víkend hrabat Harrachů ve sklárně můžete strávit v Harrachově, seznámíte se nejen s prací sklářů, ale užijete si i pestrý doprovodný program. Zábavnou pohádkovou trasu pro malé i velké turisty najdete na Mlynářových toulkách ve Špindlerově Mlýně. Vydejte se na již X. letní slavnosti do Strážného, zabaví se děti i dospělí. Třídenní regionální přehlídku s bohatým kulturním programem nabízí Krakonošovy letní podvečery v Jilemnici. Přijďte ochutnat, jak se v Rokytnici nad Jizerou vaří, jste srdečně zváni na Krkonošskou kuchyni a jiné speciality. Pohádky, klauniádu, šermířské vystoupení ale i hudební doušek přináší Živé náměstí a náplavka ve Vrchlabí. Tóny v parku ve stylu country se budou linout Tyršovými sady v Hostinném. Tradiční Benecká pouť u kapličky sv. Huberta je zábava pro děti se vším všudy. Každou neděli se ponoříte do hudební vlny Promenádních koncertů na kolonádě v Janských Lázních.  
Vybrali jste si z naší nabídky? Tak už jen vyrazit za zážitky a užít si léto, jak se patří. Přejeme vám krásné letní dny plné sluníčka.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Sousedským setkáním na Benecku u kaple sv. Huberta jsme zahájili seriál akcí Troubení u kapliček a křížků, kterými v letošním
Léto klepe na dveře, děti již netrpělivě očekávají poslední zvonění a plánování dovolených je v plném proudu. Zpestřete si poslední měsíc před prázdninami zážitkem z naší nabídky akcí vybraných po celých Krkonoších.
Ne všichni mají bohužel to štěstí prožít stáří důstojně. S takovou myšlenkou a velkým odhodláním s tím něco udělat spojili své síly autoři dokumentu a knihy Už není toho dechu a Nadace Krása pomoci. Pomozte i vy!