TOP akce v Krkonoších červenec 2023
Share

TOP akce v Krkonoších červenec 2023

Hned z kraje měsíce oslavte s dětmi již 6. narozeniny Stezky korunami stromů Krkonoše v Janských Lázních. Tradiční lidový jarmark na žacléřském náměstí přináší Den lidových řemesel. V Horním Maršově začíná Léto na DOTEKU, které nabízí zážitkové programy a dílničky pro děti.  Víkend hrabat Harrachů ve sklárně můžete strávit v Harrachově, seznámíte se nejen s prací sklářů, ale užijete si i pestrý doprovodný program. Zábavnou pohádkovou trasu pro malé i velké turisty najdete na Mlynářových toulkách ve Špindlerově Mlýně. Vydejte se na již X. letní slavnosti do Strážného, zabaví se děti i dospělí. Třídenní regionální přehlídku s bohatým kulturním programem nabízí Krakonošovy letní podvečery v Jilemnici. Přijďte ochutnat, jak se v Rokytnici nad Jizerou vaří, jste srdečně zváni na Krkonošskou kuchyni a jiné speciality. Pohádky, klauniádu, šermířské vystoupení ale i hudební doušek přináší Živé náměstí a náplavka ve Vrchlabí. Tóny v parku ve stylu country se budou linout Tyršovými sady v Hostinném. Tradiční Benecká pouť u kapličky sv. Huberta je zábava pro děti se vším všudy. Každou neděli se ponoříte do hudební vlny Promenádních koncertů na kolonádě v Janských Lázních.  
Vybrali jste si z naší nabídky? Tak už jen vyrazit za zážitky a užít si léto, jak se patří. Přejeme vám krásné letní dny plné sluníčka.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. Schovejte se na zasněžené hřebeny, užijte si výlety pěšky nebo na běžkách, prohřejte se ve wellness centru s luxusním výhledem, vyzkoušejte místní sjezdovku.
Poslední měsíc roku ovládne kouzlo Vánoc. Každé náměstí a náves rozezní vánoční písničky, vzduch provoní jehličí a svařené víno. Naše
25. - 26. listopadu se otevírají sklárny, šperkařské a bižuterní dílny i muzea a umělecké školy po celém Křišťálovém údolí. Jejich návštěvníky čekají zážitky z vlastnoručního tvoření, ale také možnost pořídit dárky pod stromeček s velkým předstihem.