TOP akce v Krkonoších červenec 2022
Share

TOP akce v Krkonoších červenec 2022

Konečně zaklaply dveře škol a děti a studenti se rozutečou do všech koutů republiky. Přicházíme s nabídkou zábavy v Krkonoších nejen pro ně, ale také pro dospěláky. Maloúpský jarmark v kouzelném prostředí kostela sv. Petra a Pavla v Malé Úpě láká hned z kraje měsíce. Nenechte si ujít největší akci letošního roku Oslavy 120 let Zubačky v Kořenově! 5. narozeniny Stezky korunami stromů Krkonoše si užijete v Janských Lázních. Františkánský klášter v Hostinném rozezní Klášterní struny. Do Žacléře se vydejte na Den lidových řemesel. Zažijte s dětmi Léto na DOTEKU v Horním Maršově, připraveny jsou pro vás programy na celé prázdniny. Chcete potkat Anče, Kubu, hajného, Krakonoše s jeho sojkou práskačkou či slyšet nadávat Trautenberka? Mlynářovy toulky ve Špindlerově Mlýně vám to umožní. Historie vás ovane v Trutnově při Komentované vycházce po naučné stezce Den bitvy u Trutnova 27. 6. 1866. Příjemné Krakonošovy letní podvečery strávíte v Jilemnici s nabídkou pestré škály hudebních i divadelních představení. Milovníci piva jistě zamíří na tradiční Harrachovské pivní slavnosti s příležitostí sledovat umění sklářských mistrů. Krkonošskou kuchyni a jiné speciality vám nabídnou v Rokytnici nad Jizerou. Přijeďte ochutnat, jak se v Krkonoších vaří. Živé náměstí ve Vrchlabí přinese hudební vystoupení, akrobaty a také program pohádek pro děti. 
Přejeme příjemné letní zážitky a spoustu zábavy na vašich cestách v Krkonoších.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Crystal Valley
Na konci prázdnin ožije Liberec velkým festivalem skla se skleněnými instalacemi v centru města, výstavami, ale i živou výrobou.
TOP akce v Krkonoších srpen 2022
Dny se krátí, pole zavoněla sklizní obilí, prázdniny se přehouply do druhé poloviny, ale léto ještě nekončí a tak si s radostí užijme srpnové akce.
Vysoké teploty a extrémní sucho, tak lze charakterizovat poslední dny a předpověď slibuje pokračování tohoto stavu i v dalších dnech. Tyto mimořádné klimatické podmínky zvyšují riziko požárů. Apelujeme proto na návštěvníky, aby se vyvarovali rozdělávání a udržování otevřených ohňů. Zároveň připomínáme, že v lesích je zakázáno i kouřit.