TOP akce v Krkonoších červenec 2022
Share

TOP akce v Krkonoších červenec 2022

Konečně zaklaply dveře škol a děti a studenti se rozutečou do všech koutů republiky. Přicházíme s nabídkou zábavy v Krkonoších nejen pro ně, ale také pro dospěláky. Maloúpský jarmark v kouzelném prostředí kostela sv. Petra a Pavla v Malé Úpě láká hned z kraje měsíce. Nenechte si ujít největší akci letošního roku Oslavy 120 let Zubačky v Kořenově! 5. narozeniny Stezky korunami stromů Krkonoše si užijete v Janských Lázních. Františkánský klášter v Hostinném rozezní Klášterní struny. Do Žacléře se vydejte na Den lidových řemesel. Zažijte s dětmi Léto na DOTEKU v Horním Maršově, připraveny jsou pro vás programy na celé prázdniny. Chcete potkat Anče, Kubu, hajného, Krakonoše s jeho sojkou práskačkou či slyšet nadávat Trautenberka? Mlynářovy toulky ve Špindlerově Mlýně vám to umožní. Historie vás ovane v Trutnově při Komentované vycházce po naučné stezce Den bitvy u Trutnova 27. 6. 1866. Příjemné Krakonošovy letní podvečery strávíte v Jilemnici s nabídkou pestré škály hudebních i divadelních představení. Milovníci piva jistě zamíří na tradiční Harrachovské pivní slavnosti s příležitostí sledovat umění sklářských mistrů. Krkonošskou kuchyni a jiné speciality vám nabídnou v Rokytnici nad Jizerou. Přijeďte ochutnat, jak se v Krkonoších vaří. Živé náměstí ve Vrchlabí přinese hudební vystoupení, akrobaty a také program pohádek pro děti. 
Přejeme příjemné letní zážitky a spoustu zábavy na vašich cestách v Krkonoších.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Léto klepe na dveře, děti již netrpělivě očekávají poslední zvonění a plánování dovolených je v plném proudu. Zpestřete si poslední měsíc před prázdninami zážitkem z naší nabídky akcí vybraných po celých Krkonoších.
Ne všichni mají bohužel to štěstí prožít stáří důstojně. S takovou myšlenkou a velkým odhodláním s tím něco udělat spojili své síly autoři dokumentu a knihy Už není toho dechu a Nadace Krása pomoci. Pomozte i vy!
Podmalby na skle, to je prastará výtvarná technika, která nechyběla skoro v žádné krkonošské chalupě. Patnáct zbrusu nových podmaleb dostala Správa KRNAP darem od jejich autorky Zory Ponicové-Paterové a jejího bratra Václava Patery.