TOP akce v Krkonoších červenec 2022
Share

TOP akce v Krkonoších červenec 2022

Konečně zaklaply dveře škol a děti a studenti se rozutečou do všech koutů republiky. Přicházíme s nabídkou zábavy v Krkonoších nejen pro ně, ale také pro dospěláky. Maloúpský jarmark v kouzelném prostředí kostela sv. Petra a Pavla v Malé Úpě láká hned z kraje měsíce. Nenechte si ujít největší akci letošního roku Oslavy 120 let Zubačky v Kořenově! 5. narozeniny Stezky korunami stromů Krkonoše si užijete v Janských Lázních. Františkánský klášter v Hostinném rozezní Klášterní struny. Do Žacléře se vydejte na Den lidových řemesel. Zažijte s dětmi Léto na DOTEKU v Horním Maršově, připraveny jsou pro vás programy na celé prázdniny. Chcete potkat Anče, Kubu, hajného, Krakonoše s jeho sojkou práskačkou či slyšet nadávat Trautenberka? Mlynářovy toulky ve Špindlerově Mlýně vám to umožní. Historie vás ovane v Trutnově při Komentované vycházce po naučné stezce Den bitvy u Trutnova 27. 6. 1866. Příjemné Krakonošovy letní podvečery strávíte v Jilemnici s nabídkou pestré škály hudebních i divadelních představení. Milovníci piva jistě zamíří na tradiční Harrachovské pivní slavnosti s příležitostí sledovat umění sklářských mistrů. Krkonošskou kuchyni a jiné speciality vám nabídnou v Rokytnici nad Jizerou. Přijeďte ochutnat, jak se v Krkonoších vaří. Živé náměstí ve Vrchlabí přinese hudební vystoupení, akrobaty a také program pohádek pro děti. 
Přejeme příjemné letní zážitky a spoustu zábavy na vašich cestách v Krkonoších.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Pohádkové Krkonoše
Projekt Pohádkové Krkonoše úspěšně ukončil svou druhou sezonu. Je na čase bilancovat, hodnotit a vylepšovat pro příští rok. Razítkovací hra si získala již v loňském roce příznivce nejen mezi návštěvníky, ale také místními. Velmi nás těší, že o malovanou brožurku, ceny od Krakonoše, ale hlavně o aktivní prožití společných rodinných chvil a poznávání jedinečných míst Krkonoš byl i v letošním roce velký zájem.
Hurvínek na trati Martinice - Rokytnice
Není to sice výročí kulaté, ale i tak stojí postupka 1 - 2 - 3 za oslavu. V sobotu 10. prosince proto zveme jménem Spolku železniční historie Martinice v Krkonoších všechny příznivce krkonošské železnice do Martinic, kde je připraven příjemný program.
Perličkové ozdoby z Poniklé
Na víkend 10. - 11. prosince si skláři a šperkaři připravili dny otevřených dveří přímo ve svých provozech. Programem naladí své návštěvníky na blížící se Vánoce.