TOP akce v Krkonoších červen 2023
Share

TOP akce v Krkonoších červen 2023

Co takhle vyrazit na Cirk-Uff – barevný a veselý festival nového cirkusu v Trutnově? Jízdu zvláštními vlaky na jediné české ozubnicové trati a den dětí si užijete v Kořenově při Zahájení sezony na Zubačce. Oblíbenou rodinnou akcí v Janských Lázních je již tradiční Zahájení lázeňské sezóny. Bohatým programem jak pro malé i velké lákají Oslavy 150. výročí založení SDH Vysoké nad Jizerou. V Horním Maršově se uskuteční již 22. ročník zábavného Festivalu DOTEKY, tentokrát se zvěřincem pro děti v zahradě areálu. Zájemce všech věkových kategorií zveme do Rokytnice nad Jizerou na další ročník Pochodu pro hospic. Do Jilemnice zavítá hrabě Harrach na velkolepé Slavnosti hraběcího rodu Harrachů. Pestrý multižánrový Festival Sůvička pro děti i jiné dospělé připravili ve Vrchlabí. Ochutnávku dobrých vín zažijete v Janských Lázních, zveme vás na již čtvrtou Vinnou Stezku korunami stromů. Bohatý víkendový program začíná v pátek ve Špindlerově Mlýně, kam se sjedou na Špindlerovskou pouť návštěvníci z širého okolí. Vůně medu se bude šířit Františkánským klášterem na Medobraní v Hostinném. Velký výběr lokálních piv a pestrý doprovodný program nabídne Krkonošský festival minipivovarů ve Velké Úpě. Maloúpský jarmark oslavující staré krkonošské tradice v kouzelném prostředí u kostela sv. Petra a Pavla v Malé Úpě každoročně přiláká mnoho návštěvníků. Příznivce sportu zveme na turistický pochod do Lánova, odkud startuje Výstup Lánovských na Sněžku. Milovníci motorek jistě nebudou chybět na Harrachovském moto-žehnání, které se koná v atraktivním prostředí pod Mamutími můstky.

V červnu nás toho čeká opravdu hodně, sedět doma by byla škoda. Užijte si pestrý koktejl akcí a vydejte se úspěšně do nadcházející turistické sezóny.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Vánoce se pomalu blíží, přijďte se naladit na jejich nezaměnitelnou atmosféru k nám do Krkonoš!
Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. Schovejte se na zasněžené hřebeny, užijte si výlety pěšky nebo na běžkách, prohřejte se ve wellness centru s luxusním výhledem, vyzkoušejte místní sjezdovku.
Poslední měsíc roku ovládne kouzlo Vánoc. Každé náměstí a náves rozezní vánoční písničky, vzduch provoní jehličí a svařené víno. Naše