Top akce v Krkonoších červen 2022 – koláž
Share

TOP akce v Krkonoších červen 2022

Než osiří školní lavice a rozjedete se na dovolené, přinášíme vám plnou náruč pestrých akcí. Užijí si je jak malí, tak velcí, určitě je z čeho vybírat. 

Hned z kraje měsíce vás pobaví artisté na tradičním festivalu Cirk UFF v Trutnově. Na jízdu zvláštními vlaky a den dětí se vydejte na Zahájení sezony na Zubačce do Kořenova, Harrachova a Tanvaldu. Zahájení lázeňské sezony v Janských Lázních se ponese v duchu česko-polského lázeňství. A z Janských Lázní si odskočte na Stezku korunami stromů, kde se otevírá Emilův Lesní svět a Hudební aréna Stezka. Bohatý kulturní program nejen pro děti přináší Festival DOTEKY v Horním Maršově. Dvě akce, kde si protáhnete tělo, Pochod pro hospic Duha a Řepočetův výběh se konají v Rokytnici nad Jizerou. III. ročník multižánrového Festivalu SůVIČKA ve Vrchlabí nabídne doslova nabitý kulturní program. Příjemný večer s muzikou strávíte Na živo a na pohodu ve Vysokém nad Jizerou. V Hostinném si vychutnáte Tóny v parku a Krkonošské dobroty a medobraní. V Peci pod Sněžkou odstartuje Krakonošův cyklomaraton. Na dno svých možností si můžete sáhnout při Leki Harrachov Skyrace a Gladiator Race. Z Lánova se vydejte pokořit naši nejvyšší horu Výstupem Lánovských na Sněžku. Pěnivý mok poteče proudem na Krkonošském festivalu minipivovarů ve Velké Úpě. Projekt Oldfield slaví 10 let, skupina hudebníků z Vrchlabí vám zahraje hudbu Mika Oldfielda v Jilemnici. Pouťové atrakce, stánky, muzika a zábava to je tradiční Špindlerovská pouť.

Výběr akcí je bohatý, tak neváhejte a užijte si každý okamžik přicházejícího léta.

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Sousedským setkáním na Benecku u kaple sv. Huberta jsme zahájili seriál akcí Troubení u kapliček a křížků, kterými v letošním
Léto klepe na dveře, děti již netrpělivě očekávají poslední zvonění a plánování dovolených je v plném proudu. Zpestřete si poslední měsíc před prázdninami zážitkem z naší nabídky akcí vybraných po celých Krkonoších.
Ne všichni mají bohužel to štěstí prožít stáří důstojně. S takovou myšlenkou a velkým odhodláním s tím něco udělat spojili své síly autoři dokumentu a knihy Už není toho dechu a Nadace Krása pomoci. Pomozte i vy!