Top akce v Krkonoších červen 2022 – koláž
Share

TOP akce v Krkonoších červen 2022

Než osiří školní lavice a rozjedete se na dovolené, přinášíme vám plnou náruč pestrých akcí. Užijí si je jak malí, tak velcí, určitě je z čeho vybírat. 

Hned z kraje měsíce vás pobaví artisté na tradičním festivalu Cirk UFF v Trutnově. Na jízdu zvláštními vlaky a den dětí se vydejte na Zahájení sezony na Zubačce do Kořenova, Harrachova a Tanvaldu. Zahájení lázeňské sezony v Janských Lázních se ponese v duchu česko-polského lázeňství. A z Janských Lázní si odskočte na Stezku korunami stromů, kde se otevírá Emilův Lesní svět a Hudební aréna Stezka. Bohatý kulturní program nejen pro děti přináší Festival DOTEKY v Horním Maršově. Dvě akce, kde si protáhnete tělo, Pochod pro hospic Duha a Řepočetův výběh se konají v Rokytnici nad Jizerou. III. ročník multižánrového Festivalu SůVIČKA ve Vrchlabí nabídne doslova nabitý kulturní program. Příjemný večer s muzikou strávíte Na živo a na pohodu ve Vysokém nad Jizerou. V Hostinném si vychutnáte Tóny v parku a Krkonošské dobroty a medobraní. V Peci pod Sněžkou odstartuje Krakonošův cyklomaraton. Na dno svých možností si můžete sáhnout při Leki Harrachov Skyrace a Gladiator Race. Z Lánova se vydejte pokořit naši nejvyšší horu Výstupem Lánovských na Sněžku. Pěnivý mok poteče proudem na Krkonošském festivalu minipivovarů ve Velké Úpě. Projekt Oldfield slaví 10 let, skupina hudebníků z Vrchlabí vám zahraje hudbu Mika Oldfielda v Jilemnici. Pouťové atrakce, stánky, muzika a zábava to je tradiční Špindlerovská pouť.

Výběr akcí je bohatý, tak neváhejte a užijte si každý okamžik přicházejícího léta.

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Správa Krkonošského národního parku již třetím rokem v návaznosti na vyhlášení osmi klidových území a s tím souvisejícím vyhrazením cest a tras v těchto územích dočasně uzavírá v termínu od 15. března do 31. května některé cesty nebo jejich úseky z důvodu ochrany proti rušení citlivých druhů živočichů.
Jeden z nejkrásnějších dní letošní zimy si pro natáčení ve Vrchlabí vybral tým pořadu Běžkotoulky. Těšte se na nádhernou pozvánku do podhorského města, které vás svým nejen sportovním zázemím nadchne.