Top akce v Krkonoších červen 2022 – koláž
Share

TOP akce v Krkonoších červen 2022

Než osiří školní lavice a rozjedete se na dovolené, přinášíme vám plnou náruč pestrých akcí. Užijí si je jak malí, tak velcí, určitě je z čeho vybírat. 

Hned z kraje měsíce vás pobaví artisté na tradičním festivalu Cirk UFF v Trutnově. Na jízdu zvláštními vlaky a den dětí se vydejte na Zahájení sezony na Zubačce do Kořenova, Harrachova a Tanvaldu. Zahájení lázeňské sezony v Janských Lázních se ponese v duchu česko-polského lázeňství. A z Janských Lázní si odskočte na Stezku korunami stromů, kde se otevírá Emilův Lesní svět a Hudební aréna Stezka. Bohatý kulturní program nejen pro děti přináší Festival DOTEKY v Horním Maršově. Dvě akce, kde si protáhnete tělo, Pochod pro hospic Duha a Řepočetův výběh se konají v Rokytnici nad Jizerou. III. ročník multižánrového Festivalu SůVIČKA ve Vrchlabí nabídne doslova nabitý kulturní program. Příjemný večer s muzikou strávíte Na živo a na pohodu ve Vysokém nad Jizerou. V Hostinném si vychutnáte Tóny v parku a Krkonošské dobroty a medobraní. V Peci pod Sněžkou odstartuje Krakonošův cyklomaraton. Na dno svých možností si můžete sáhnout při Leki Harrachov Skyrace a Gladiator Race. Z Lánova se vydejte pokořit naši nejvyšší horu Výstupem Lánovských na Sněžku. Pěnivý mok poteče proudem na Krkonošském festivalu minipivovarů ve Velké Úpě. Projekt Oldfield slaví 10 let, skupina hudebníků z Vrchlabí vám zahraje hudbu Mika Oldfielda v Jilemnici. Pouťové atrakce, stánky, muzika a zábava to je tradiční Špindlerovská pouť.

Výběr akcí je bohatý, tak neváhejte a užijte si každý okamžik přicházejícího léta.

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Vyhrajte ubytovací poukaz na Horskou chatu Portášky!
Soutěžte s námi a vyhrajte ubytovací poukaz v hodnotě 2.000 Korun, který nám věnovala Horská chata Portášky.
Sněžka
Od 28. června opět platí opatření, dle kterého je červeně značenou cestu od Slezského domu na Sněžku možno využívat pouze pro výstup.
S blížícími se prázdninami bychom vás rádi informovali o pravidlech turistiky a novinkách na polské straně Krkonoš.