TOP akce v Krkonoších březen 2023
Share

TOP akce v Krkonoších březen 2023

Chcete zažít tajemnou atmosféru večerního lesa? Vydejte se s dětmi o jarních prázdninách na Večerní prohlídky na Stezce korunami stromů v Janských Lázních. Jilemnice žije kulturou, pestrou nabídku divadelních představení a koncertů přináší Březen – měsíc divadla. Poslechnout si pásmo poudaček a písniček můžete při Posezení s Krakonošem ve Vysokém nad Jizerou. Několikahodinovou pouť po horách v bílé stopě si užijete na tradičním závodě Krkonošská 70 MONZAS, která startuje ve Špindlerově Mlýně. Všechny milovníky alpského lyžování zveme do Pece pod Sněžkou na FIS MASTERS CUP.  Ve víru tance a veselí se ocitnete na Městském plese v Hostinném. Vo zlámanou grešli se bude bojovat na historických dřevěných ski v Rokytnici nad Jizerou. V pořadu Na stojáka – Stand up comedy show vás pobaví Ester, Vojtááno a Arny ve Vrchlabí. V závodech na historických lyžích a saních se utkají Krakonošovi lyžníci v Malé Úpě. Příjezd Krakonoše si nenechte ujít v Harrachově, kam zavítá se svojí družinou již po 75. Dny řemeslných výrobců v Kolonádě s doprovodným kulturním programem se konají v Janských Lázních. Tradiční vítání jara na Benecku plné soutěží nese název Snow Splash. Do Žacléře se vydejte na Koncert Martiny Kociánové a Kateřiny Englichové. Šílený happening na závěr sezóny v Malé Úpě to je tradiční Moopstock – Maloúpský Woodstock. V Trutnově vystoupí mohykáni naší hudební a undergroundové scény Tony Ducháček a GARAGE


Nezanedbejte řádné rozloučení se zimou a přivítejte jaro s dychtivou náručí po nových kulturních, sportovních a turistických zážitcích.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

V měsíci březnu, provoněným probouzející se přírodou a zpěvem ptáků, přicházejí Velikonoce a vítání jara. Přijměte pozvání plné jarního veselí pro malé i velké.
Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Začátkem listopadu otevřela Správa KRNAP nové Návštěvnické centrum Krkonošského národního parku – Muzeum Krkonoš. Za první tři měsíce provozu je navštívilo 11 tisíc lidí. Stává se tak bezmála povinnou zastávkou návštěvníků Krkonoš. Co dělat, když je tu plno?