TOP akce v Krkonoších březen 2023
Share

TOP akce v Krkonoších březen 2023

Chcete zažít tajemnou atmosféru večerního lesa? Vydejte se s dětmi o jarních prázdninách na Večerní prohlídky na Stezce korunami stromů v Janských Lázních. Jilemnice žije kulturou, pestrou nabídku divadelních představení a koncertů přináší Březen – měsíc divadla. Poslechnout si pásmo poudaček a písniček můžete při Posezení s Krakonošem ve Vysokém nad Jizerou. Několikahodinovou pouť po horách v bílé stopě si užijete na tradičním závodě Krkonošská 70 MONZAS, která startuje ve Špindlerově Mlýně. Všechny milovníky alpského lyžování zveme do Pece pod Sněžkou na FIS MASTERS CUP.  Ve víru tance a veselí se ocitnete na Městském plese v Hostinném. Vo zlámanou grešli se bude bojovat na historických dřevěných ski v Rokytnici nad Jizerou. V pořadu Na stojáka – Stand up comedy show vás pobaví Ester, Vojtááno a Arny ve Vrchlabí. V závodech na historických lyžích a saních se utkají Krakonošovi lyžníci v Malé Úpě. Příjezd Krakonoše si nenechte ujít v Harrachově, kam zavítá se svojí družinou již po 75. Dny řemeslných výrobců v Kolonádě s doprovodným kulturním programem se konají v Janských Lázních. Tradiční vítání jara na Benecku plné soutěží nese název Snow Splash. Do Žacléře se vydejte na Koncert Martiny Kociánové a Kateřiny Englichové. Šílený happening na závěr sezóny v Malé Úpě to je tradiční Moopstock – Maloúpský Woodstock. V Trutnově vystoupí mohykáni naší hudební a undergroundové scény Tony Ducháček a GARAGE


Nezanedbejte řádné rozloučení se zimou a přivítejte jaro s dychtivou náručí po nových kulturních, sportovních a turistických zážitcích.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Duben začíná aprílem, kdy se můžete dočkat od svých blízkých drobných zlomyslných žertíků. Doufáme, že vás tolik nevyvedou z míry a společně zavítáte do různých koutů Krkonoš, prožít poslední loučení se zimou a veselé vítání jara.
Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Správa Krkonošského národního parku již třetím rokem v návaznosti na vyhlášení osmi klidových území a s tím souvisejícím vyhrazením cest a tras v těchto územích dočasně uzavírá v termínu od 15. března do 31. května některé cesty nebo jejich úseky z důvodu ochrany proti rušení citlivých druhů živočichů.