Top-akce-v-krkonosich-brezen-2022
Share

TOP akce v Krkonoších březen 2022

Zima pomalu míří ke svému konci a jaro je už téměř za rohem. Sluníčko i teplejší počasí je balzámem na duši. A k dobré náladě jistě přispějí i chystané březnové akce. Na co se můžete těšit? Hned z kraje měsíce března vyrazí veselý průvod ve Vrchlabí pro klíče ke starostovi, to znamená, že je tu tradiční Masopustní outerek. V Jilemnici nebude nouze o kulturu, chystá se Březen – měsíc divadla, kde si na své přijdou malí i velcí. Strávit příjemný podvečer při Posezení s Krakonošem můžete ve Vysokém nad Jizerou. Tara Fuki – ne to není tajemné zaklínadlo, ale název netypického dua zpívajících violoncellistek, které své nové album představí na Jazzinci v Trutnově. Po dvouleté odmlce se vrací do Pece pod Sněžkou FIS MASTER CUP závody Světového poháru v alpských disciplínách. Na oslavu MDŽ zveme všechny dámy do Janských Lázní na Den pro ženy v Kolonádě, muži i děti vítáni. Závod na dřevěných ski Vo zlámanou grešli chystají v Rokytnici nad Jizerou. Zakončit zimní sezonu na Benecku můžete s tradiční akcí Snow Splash s přejezdem jezírka. I Hostinné ožije kulturou. Divadelní představení Revizor v podání VDS Vlastík bude stát jistě za to. Do nového prostoru Kartonka 1904 ve Vrchlabí (dříve Divadelní klub) zavítá folková legenda Vojta Kiďák Tomáško. Harrachov se opět těší na Příjezd Krakonoše i jeho početné družiny. Nejen prince a princezny zveme na 7. reprezentační PLES města Špindlerův Mlýn. Užijte si pohádkovou noc.

Krásné nejen jarní dny!

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Duben začíná aprílem, kdy se můžete dočkat od svých blízkých drobných zlomyslných žertíků. Doufáme, že vás tolik nevyvedou z míry a společně zavítáte do různých koutů Krkonoš, prožít poslední loučení se zimou a veselé vítání jara.
Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Správa Krkonošského národního parku již třetím rokem v návaznosti na vyhlášení osmi klidových území a s tím souvisejícím vyhrazením cest a tras v těchto územích dočasně uzavírá v termínu od 15. března do 31. května některé cesty nebo jejich úseky z důvodu ochrany proti rušení citlivých druhů živočichů.