Krkonošské cyklobusy
Share

Tisková chyba v jízdních řádech cyklobusů - linka Jilemnice - Horní Mísečky jede pouze o víkendu

Z Jilemnice na Horní Mísečky pouze o víkendu

Velmi se omlouváme všem, kteří se chystají využít linku č. 2 Krkonošských cyklobusů, za tiskovou chybu v jízdních řádech. Na souhrnném plakátu je chybně uvedeno, že linka jede během září i v pracovních dnech, jede však POUZE O VÍKENDU. 

Linka z Jilemnice na Horní Mísečky v 10:15 a 14:40 a z Horních Míseček do Jilemnice v 11:00, 15:30 a 18:00 jede pouze o víkendu. Sveze 11 kol. 

Děkujeme za pochopení. 

Linky Krkonošských cyklobusů jsou v provozu až do 29. 9. 2022.

Další aktuality

Krkonošské železniční víkendy již neodmyslitelně patří k letní zážitkové nabídce. Místní i turisté si oblíbili bafající parní lokomotivy i malý motoráček s pohádkovým jménem Hurvínek a stále častěji je využívají k výletům po kolejích lokální trati z Martinic v Krkonoších do Rokytnice nad Jizerou, zvané Pojizerský Pacifik.
Výstava fotografií 60 let Krkonošského národního parku, kterou dosud mohli lidé vidět ve vrchlabském Krtkovi, dorazila do Prahy, do holešovické galerie H40. Návštěvníci se mohou těšit na více než osm desítek velkoformátových fotografií na plátně.
V září začíná období podzimní sklizně a školní rok. Kromě ovoce a brambor dozrává také vinná réva a chmel. Proto se v lidové tradici českých zemí odehrávají v tomto měsíci tzv. sklizňové slavnosti. Přijměte od nás sklizeň toho nejlepšího v podobě tradičního veselí po celých horách.