Světový pohár ve Špindlu
Share

Světový pohár v alpském lyžování se vrací do Špindlerova Mlýna

Světová špička ženského lyžování se v lednu 2023 vrátí po čtyřech letech do Špindlerova Mlýna! Využijte jedinečnou příležitost vidět a podpořit lyžařské hvězdy světového formátu.

28. - 29. ledna 2023 bude Špindl centrem ženského lyžování

V sobotu 28. ledna 2023 bude ve Skiareálu Svatý Petr na programu slalom, následující den se pojede slalom obří. Při poslední zastávce Světového poháru ve Špindlerově Mlýně před čtyřmi lety se z vítězství radovaly Mikaela Shiffrinová a Petra Vlhová, které by neměly chybět ani letos. Kromě skvělých sportovních soubojů čeká návštěvníky v cílovém prostoru bohatý doprovodný program včetně soutěží, koncertů a afterparty.

Podrobnější informace o programu najdete na oficiálních stránkách akce. 

Chcete být u toho? Vstupenky jsou již v prodeji za zvýhodněné ceny!

Před čtyřmi lety tvořilo skvělou atmosféru ve Špindlu 19.000 fanoušků. Pokud chcete něco podobného zažít i vy, neváhejte s nákupem vstupenek. V první vlně jsou totiž k dostání za zvýhodněné ceny. Jednodenní vstupné se momentálně pohybuje od 300 Kč až do 1.590 Kč.

Předprodej vstupenek

 

 

Informace

Další aktuality

Pohádkové Krkonoše
Projekt Pohádkové Krkonoše úspěšně ukončil svou druhou sezonu. Je na čase bilancovat, hodnotit a vylepšovat pro příští rok. Razítkovací hra si získala již v loňském roce příznivce nejen mezi návštěvníky, ale také místními. Velmi nás těší, že o malovanou brožurku, ceny od Krakonoše, ale hlavně o aktivní prožití společných rodinných chvil a poznávání jedinečných míst Krkonoš byl i v letošním roce velký zájem.
Hurvínek na trati Martinice - Rokytnice
Není to sice výročí kulaté, ale i tak stojí postupka 1 - 2 - 3 za oslavu. V sobotu 10. prosince proto zveme jménem Spolku železniční historie Martinice v Krkonoších všechny příznivce krkonošské železnice do Martinic, kde je připraven příjemný program.
Perličkové ozdoby z Poniklé
Na víkend 10. - 11. prosince si skláři a šperkaři připravili dny otevřených dveří přímo ve svých provozech. Programem naladí své návštěvníky na blížící se Vánoce.