Světový pohár ve Špindlu
Share

Světový pohár v alpském lyžování se vrací do Špindlerova Mlýna

Světová špička ženského lyžování se v lednu 2023 vrátí po čtyřech letech do Špindlerova Mlýna! Využijte jedinečnou příležitost vidět a podpořit lyžařské hvězdy světového formátu.

28. - 29. ledna 2023 bude Špindl centrem ženského lyžování

V sobotu 28. ledna 2023 bude ve Skiareálu Svatý Petr na programu slalom, následující den se pojede slalom obří. Při poslední zastávce Světového poháru ve Špindlerově Mlýně před čtyřmi lety se z vítězství radovaly Mikaela Shiffrinová a Petra Vlhová, které by neměly chybět ani letos. Kromě skvělých sportovních soubojů čeká návštěvníky v cílovém prostoru bohatý doprovodný program včetně soutěží, koncertů a afterparty.

Podrobnější informace o programu najdete na oficiálních stránkách akce. 

Chcete být u toho? Vstupenky jsou již v prodeji za zvýhodněné ceny!

Před čtyřmi lety tvořilo skvělou atmosféru ve Špindlu 19.000 fanoušků. Pokud chcete něco podobného zažít i vy, neváhejte s nákupem vstupenek. V první vlně jsou totiž k dostání za zvýhodněné ceny. Jednodenní vstupné se momentálně pohybuje od 300 Kč až do 1.590 Kč.

Předprodej vstupenek

 

 

Informace

Další aktuality

Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Správa Krkonošského národního parku již třetím rokem v návaznosti na vyhlášení osmi klidových území a s tím souvisejícím vyhrazením cest a tras v těchto územích dočasně uzavírá v termínu od 15. března do 31. května některé cesty nebo jejich úseky z důvodu ochrany proti rušení citlivých druhů živočichů.
Jeden z nejkrásnějších dní letošní zimy si pro natáčení ve Vrchlabí vybral tým pořadu Běžkotoulky. Těšte se na nádhernou pozvánku do podhorského města, které vás svým nejen sportovním zázemím nadchne.