Světový pohár ve Špindlu
Share

Světový pohár v alpském lyžování se vrací do Špindlerova Mlýna

Světová špička ženského lyžování se v lednu 2023 vrátí po čtyřech letech do Špindlerova Mlýna! Využijte jedinečnou příležitost vidět a podpořit lyžařské hvězdy světového formátu.

28. - 29. ledna 2023 bude Špindl centrem ženského lyžování

V sobotu 28. ledna 2023 bude ve Skiareálu Svatý Petr na programu slalom, následující den se pojede slalom obří. Při poslední zastávce Světového poháru ve Špindlerově Mlýně před čtyřmi lety se z vítězství radovaly Mikaela Shiffrinová a Petra Vlhová, které by neměly chybět ani letos. Kromě skvělých sportovních soubojů čeká návštěvníky v cílovém prostoru bohatý doprovodný program včetně soutěží, koncertů a afterparty.

Podrobnější informace o programu najdete na oficiálních stránkách akce. 

Chcete být u toho? Vstupenky jsou již v prodeji za zvýhodněné ceny!

Před čtyřmi lety tvořilo skvělou atmosféru ve Špindlu 19.000 fanoušků. Pokud chcete něco podobného zažít i vy, neváhejte s nákupem vstupenek. V první vlně jsou totiž k dostání za zvýhodněné ceny. Jednodenní vstupné se momentálně pohybuje od 300 Kč až do 1.590 Kč.

Předprodej vstupenek

 

 

Informace

Další aktuality

Vánoce se pomalu blíží, přijďte se naladit na jejich nezaměnitelnou atmosféru k nám do Krkonoš!
Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. Schovejte se na zasněžené hřebeny, užijte si výlety pěšky nebo na běžkách, prohřejte se ve wellness centru s luxusním výhledem, vyzkoušejte místní sjezdovku.
Poslední měsíc roku ovládne kouzlo Vánoc. Každé náměstí a náves rozezní vánoční písničky, vzduch provoní jehličí a svařené víno. Naše