Chalupa na horách Horní Maršov
Share

Soutěžte s námi o pobyt v jedinečné Chaloupce na horách!

Soutěžte s námi o pobyt pro 2-5 osob v mimosezoně dle aktuální obsazenosti v Chalupě na horách v Dolních Lysečinách. Ty jsou skvělým výchozím bodem pro vaše procházky s dětmi v krkonošské přírodě a místem, kde najdete vy potřebný klid a děti zábavu. 

Co vás tady čeká a nemine?

  • Pronájem celé chalupy,
  • sednice s kachlovými kamny a jídelním stolem
  • plně vybavená kuchyň
  • velká zahrada s potoky a jezírky, houpačky, pískoviště, ohniště, gril na uhlí, dětské knihy a společenské hry.

Jak můžete vyhrát?

  • Sledujte FB stránku Chalupy na horách a nenechte si tak ujít žádnou novinku z chalupy, ale i jejího okolí
  • Do 4. srpna 2023 odpovězte na otázku: V jakém údolí se chaloupka nachází a kolik lidí se do ní vejde (nápovědou vám bude web Chalupa na horách).
  • K zapojení do soutěže ani získání výhry není nutná žádná registrace ani poskytování Vašich osobních údajů dopředu. 

Soutěž můžete sdílet i mezi vaše přátele, nezapomeňte ale, že odpověď je nutné vždy napsat pod příspěvek na FB Krkonoše.eu.

Přejeme vám hodně štěstí.

Výherce bude o výhře kontaktován FB stránkou Krkonoše.eu. Provozovatelem soutěže je Destinační společnost Krkonoše – svazek měst a obcí, sponzorem je Chalupa na horách.

Voucher je neprodejný, voucher může uplatnit pouze výherce.

Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook.

Další aktuality

Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. Schovejte se na zasněžené hřebeny, užijte si výlety pěšky nebo na běžkách, prohřejte se ve wellness centru s luxusním výhledem, vyzkoušejte místní sjezdovku.
Poslední měsíc roku ovládne kouzlo Vánoc. Každé náměstí a náves rozezní vánoční písničky, vzduch provoní jehličí a svařené víno. Naše
25. - 26. listopadu se otevírají sklárny, šperkařské a bižuterní dílny i muzea a umělecké školy po celém Křišťálovém údolí. Jejich návštěvníky čekají zážitky z vlastnoručního tvoření, ale také možnost pořídit dárky pod stromeček s velkým předstihem.