Soutěžte s námi!
Share

Soutěžte s námi!

Hrajeme o dárkový poukaz v hodnotě 3.333 Korun, který nám věnovala pohádková Erlebachova a Josefova bouda ve Špindlerově Mlýně.

Resort Sv. František – Erlebachova a Josefova bouda se nachází na hřebenech Krkonoš nad Špindlerovým Mlýnem ve výšce 1150 m n.m.

Nabízí ubytování ve čtyřech různých objektech – Erlebachova bouda a její nová součást STODOLA, dále Josefova bouda, Villa Tereza a depandance Martin. Můžete si tak vybrat od jednoduchého ubytování až po pokoje typu Deluxe.

Máte rádi dobré jídlo?

V areálu jsou tři různé restaurace – Designová s vinným sklípkem a Panoramatická v Erlebachově boudě a dále tradiční Krkonošká hospůdka v Josefově boudě.

Je libo wellness?

Součástí Erlebachovy boudy je wellness s vyhřívaným bazénem, saunami a relaxační místností. Využít můžete také z nabídky řady masáží.

Soutěž bude spuštěna v neděli 27. listopadu 2022.


Jak můžete vyhrát?

  • Sledujte stránku Erlebachova a Josefova bouda.
  • Do 12. prosince 2022 nám pod příspěvek na našem Facebooku napište, CO vás v resortu nejvíce zaujalo. Pomůže vám tato stránka.
  • Když budete chtít, označte osobu, kterou byste vzali v případě výhry na toto kouzelné místo s sebou.

Výherce bude vyhlášen po ukončení soutěže.

Soutěž můžete sdílet i mezi vaše přátele, nezapomeňte ale, že odpověď je nutné napsat pod příspěvek na FB Krkonoše.eu.


Poukaz je platný do 30. dubna 2023 a bude zaevidován na jméno výherce. Není možné jej přeprodat další osobě, soutěžte tedy pouze v případě, že máte o poukaz opravdu zájem a neberte šanci na výhru jiným.

Provozovatelem soutěže je Destinační společnost Krkonoše – svazek měst a obcí, sponzorem je Erlebachova a Josefova bouda.


Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook.

Další aktuality

V měsíci březnu, provoněným probouzející se přírodou a zpěvem ptáků, přicházejí Velikonoce a vítání jara. Přijměte pozvání plné jarního veselí pro malé i velké.
Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Začátkem listopadu otevřela Správa KRNAP nové Návštěvnické centrum Krkonošského národního parku – Muzeum Krkonoš. Za první tři měsíce provozu je navštívilo 11 tisíc lidí. Stává se tak bezmála povinnou zastávkou návštěvníků Krkonoš. Co dělat, když je tu plno?