Soutěžte s námi!
Share

Soutěžte s námi!

Hrajeme o dárkový poukaz v hodnotě 3.333 Korun, který nám věnovala pohádková Erlebachova a Josefova bouda ve Špindlerově Mlýně.

Resort Sv. František – Erlebachova a Josefova bouda se nachází na hřebenech Krkonoš nad Špindlerovým Mlýnem ve výšce 1150 m n.m.

Nabízí ubytování ve čtyřech různých objektech – Erlebachova bouda a její nová součást STODOLA, dále Josefova bouda, Villa Tereza a depandance Martin. Můžete si tak vybrat od jednoduchého ubytování až po pokoje typu Deluxe.

Máte rádi dobré jídlo?

V areálu jsou tři různé restaurace – Designová s vinným sklípkem a Panoramatická v Erlebachově boudě a dále tradiční Krkonošká hospůdka v Josefově boudě.

Je libo wellness?

Součástí Erlebachovy boudy je wellness s vyhřívaným bazénem, saunami a relaxační místností. Využít můžete také z nabídky řady masáží.

Soutěž bude spuštěna v neděli 27. listopadu 2022.


Jak můžete vyhrát?

  • Sledujte stránku Erlebachova a Josefova bouda.
  • Do 12. prosince 2022 nám pod příspěvek na našem Facebooku napište, CO vás v resortu nejvíce zaujalo. Pomůže vám tato stránka.
  • Když budete chtít, označte osobu, kterou byste vzali v případě výhry na toto kouzelné místo s sebou.

Výherce bude vyhlášen po ukončení soutěže.

Soutěž můžete sdílet i mezi vaše přátele, nezapomeňte ale, že odpověď je nutné napsat pod příspěvek na FB Krkonoše.eu.


Poukaz je platný do 30. dubna 2023 a bude zaevidován na jméno výherce. Není možné jej přeprodat další osobě, soutěžte tedy pouze v případě, že máte o poukaz opravdu zájem a neberte šanci na výhru jiným.

Provozovatelem soutěže je Destinační společnost Krkonoše – svazek měst a obcí, sponzorem je Erlebachova a Josefova bouda.


Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook.

Další aktuality

Pohádkové Krkonoše
Projekt Pohádkové Krkonoše úspěšně ukončil svou druhou sezonu. Je na čase bilancovat, hodnotit a vylepšovat pro příští rok. Razítkovací hra si získala již v loňském roce příznivce nejen mezi návštěvníky, ale také místními. Velmi nás těší, že o malovanou brožurku, ceny od Krakonoše, ale hlavně o aktivní prožití společných rodinných chvil a poznávání jedinečných míst Krkonoš byl i v letošním roce velký zájem.
Hurvínek na trati Martinice - Rokytnice
Není to sice výročí kulaté, ale i tak stojí postupka 1 - 2 - 3 za oslavu. V sobotu 10. prosince proto zveme jménem Spolku železniční historie Martinice v Krkonoších všechny příznivce krkonošské železnice do Martinic, kde je připraven příjemný program.
Perličkové ozdoby z Poniklé
Na víkend 10. - 11. prosince si skláři a šperkaři připravili dny otevřených dveří přímo ve svých provozech. Programem naladí své návštěvníky na blížící se Vánoce.