Soutěžte o krásné publikace!
Share

Soutěžte o krásné publikace!

Hrajte s námi o knihy Danky Šárkové!

Danka je česká spisovatelka žijící na samotě v Krkonoších. Nejprve pracovala jako redaktorka tištěných a elektronických médií, poté si založila vlastní nakladatelství, kde vydala několik zahraničních titulů, jimž dělala redaktorskou úpravu. Psaní společenských románů se věnuje mnoho let a poslední roky píše i knihy pro děti. Naše nejvyšší hory Danku natolik učarovaly, že napsala několik knih, jejichž děj se odehrává právě v Krkonoších.

"Krkonošská kuchařka" a "Krkonoše, seznamte se" jsou úspěšné publikace, které zaručeně potěší všechny, kteří mají rádi Krkonoše, jejich historii, dobré jídlo a krásné fotografie.


Chcete se zúčastnit soutěže? Napište nám do komentáře pod příspěvek na našem Facebooku:

  • který z krkonošských receptů jste už vyzkoušeli / nebo byste podle knihy Krkonošská kuchařka vyzkoušet chtěli. Napoví vám tato stránka.
  • kniha Krkonoše, seznamte se, obsahuje nádherné snímky Krkonoš. Na které místo byste se rádi podívali / případně které místo máte v Krkonoších rádi?
  • můžete nám i napsat, kterou z těchto knih byste si přáli vyhrát a proč

Soutěž trvá do 16. ledna 2023. Vybereme dva výherce, každý získá jednu knihu (Krkonoše, seznamte se, nebo Krkonošskou kuchařku).

Informace

Další aktuality

Josef Polášek zavítal do Krkonoš, aby navštívil hostince s jedinečnou horskou atmosférou. Již 1. února odvysílala Česká televize díl pořadu Příběhy starých hospod z Libereckého kraje, buďte u toho.
V únoru obvykle vrcholí masopust – snad nejvíce bujarý svátek v roce. Toto období (neboli fašank či ostatky) je dobou hodování, plesů a veselí. Než se úplně rozloučíme s paní Zimou, přijměte naše pozvání do míst, kde je pro vás připraven rozmanitý program.
Královéhradecký kraj nabízí sportovním talentům z celé republiky skvělé zázemí zimních středisek Špindlerova Mlýna, Vrchlabí a sportovišť v Trutnově a