Soutěž o romantický pobyt v hotelu Petski!
Share

Soutěž o romantický pobyt v hotelu Petski!

Soutěžte s námi o pobyt pro 2 osoby na 2 noci v krásném hotelu Petski!

Soutěž je již uzavřená, děkujeme všem za účast, výherkyni srdečně gratulujeme.

Rodinný hotel Petski naleznete v kouzelné a malebné obci Strážné v Krkonoších.

Je ideálním místem pro milovníky aktivní dovolené, strávené v obklopení panenské přírody a nedaleko místních sjezdovek. Ať sem zavítáte na jednu nebo více nocí, věřte, že se tady budete cítit jako doma.


Komfortní ubytování a klid

Těšte se na ubytování v útulně zařízených pokojích. Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou s WC, vysoušečem vlasů a minibarem. Na přání je možné umístit cestovní postýlku pro malé děti.

Hotel nabízí Wi-Fi připojení a parkování zdarma.

Součástí objektu je herna pro malé děti a lyžárna k uskladnění lyžařského vybavení včetně vysoušeče lyžařské obuvi.


Restaurace

V hotelu si vychutnáte tradiční českou kuchyni z kvalitních surovin.

Tu správnou pohodu zajistí stylový bar a posezení na zahrádce s grilováním.

Na přání je možné zajistit pohoštění i pro větší skupiny.


Jak můžete vyhrát?

  • Sledujte facebookovou stránku Hotel Petski - Krkonoše a nenechte si tak ujít žádnou novinku nejen z hotelu, ale i jeho okolí.
  • Do 21. listopadu 2022 nám napište pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku, s kým byste rádi do hotelu jeli (můžete ho i proznačit) a když budete chtít, podělte se s námi o to, na jaké místo byste se v Krkonoších v případě výhry podívali

...a pak už jen s napětím očekávejte, jestli budete vybráni...


Přejeme vám hodně štěstí.


TIP: Pokud nechcete nic ponechat náhodě, napiště si do hotelu o poukaz, který bude tím nejlepším dárkem pod vánočním stromečkem!

Informace

Další aktuality

Léto klepe na dveře, děti již netrpělivě očekávají poslední zvonění a plánování dovolených je v plném proudu. Zpestřete si poslední měsíc před prázdninami zážitkem z naší nabídky akcí vybraných po celých Krkonoších.
Ne všichni mají bohužel to štěstí prožít stáří důstojně. S takovou myšlenkou a velkým odhodláním s tím něco udělat spojili své síly autoři dokumentu a knihy Už není toho dechu a Nadace Krása pomoci. Pomozte i vy!
Podmalby na skle, to je prastará výtvarná technika, která nechyběla skoro v žádné krkonošské chalupě. Patnáct zbrusu nových podmaleb dostala Správa KRNAP darem od jejich autorky Zory Ponicové-Paterové a jejího bratra Václava Patery.