Soutěž o romantický pobyt v hotelu Petski!
Share

Soutěž o romantický pobyt v hotelu Petski!

Soutěžte s námi o pobyt pro 2 osoby na 2 noci v krásném hotelu Petski!

Soutěž je již uzavřená, děkujeme všem za účast, výherkyni srdečně gratulujeme.

Rodinný hotel Petski naleznete v kouzelné a malebné obci Strážné v Krkonoších.

Je ideálním místem pro milovníky aktivní dovolené, strávené v obklopení panenské přírody a nedaleko místních sjezdovek. Ať sem zavítáte na jednu nebo více nocí, věřte, že se tady budete cítit jako doma.


Komfortní ubytování a klid

Těšte se na ubytování v útulně zařízených pokojích. Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou s WC, vysoušečem vlasů a minibarem. Na přání je možné umístit cestovní postýlku pro malé děti.

Hotel nabízí Wi-Fi připojení a parkování zdarma.

Součástí objektu je herna pro malé děti a lyžárna k uskladnění lyžařského vybavení včetně vysoušeče lyžařské obuvi.


Restaurace

V hotelu si vychutnáte tradiční českou kuchyni z kvalitních surovin.

Tu správnou pohodu zajistí stylový bar a posezení na zahrádce s grilováním.

Na přání je možné zajistit pohoštění i pro větší skupiny.


Jak můžete vyhrát?

  • Sledujte facebookovou stránku Hotel Petski - Krkonoše a nenechte si tak ujít žádnou novinku nejen z hotelu, ale i jeho okolí.
  • Do 21. listopadu 2022 nám napište pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku, s kým byste rádi do hotelu jeli (můžete ho i proznačit) a když budete chtít, podělte se s námi o to, na jaké místo byste se v Krkonoších v případě výhry podívali

...a pak už jen s napětím očekávejte, jestli budete vybráni...


Přejeme vám hodně štěstí.


TIP: Pokud nechcete nic ponechat náhodě, napiště si do hotelu o poukaz, který bude tím nejlepším dárkem pod vánočním stromečkem!

Informace

Další aktuality

Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Správa Krkonošského národního parku již třetím rokem v návaznosti na vyhlášení osmi klidových území a s tím souvisejícím vyhrazením cest a tras v těchto územích dočasně uzavírá v termínu od 15. března do 31. května některé cesty nebo jejich úseky z důvodu ochrany proti rušení citlivých druhů živočichů.
Jeden z nejkrásnějších dní letošní zimy si pro natáčení ve Vrchlabí vybral tým pořadu Běžkotoulky. Těšte se na nádhernou pozvánku do podhorského města, které vás svým nejen sportovním zázemím nadchne.