Soutěž o rodinnou vstupenku na Stezku v korunách stromů Krkonoše
Share

Soutěž o rodinnou vstupenku na Stezku v korunách stromů Krkonoše

Hrajte s námi o dvě rodinné vstupenky pro celou rodinu!

Stezka korunami stromů se nachází v srdci majestátních lesů Krkonošského národního parku. Zábavnou formou zde poznáte přírodní krásy Krkonoš z netradiční perspektivy, stanete se součástí lesního života a seznámíte se s řadou živočichů i rostlin, které nenajdete nikde jinde. Vše, co jste chtěli vědět o životě pod zemí, naleznete v podzemní expozici.

Na co se můžete těšit?

Trasa o délce více jak 1500 m vás provede druhově pestrým lesem, čekají vás četná překvapení a poučení. Zcela vás uchvátí výhled ze 45 metrů vysoké věže, díky kterému budete mít na dosah ruky lesní mohykány, z nichž některé jsou staré přes 150 let. Zavítáte i do unikátního naučného centra, které se nachází v podzemí dřevěné rozhledny a představuje spletitý kořenový systém stromů.

Jak můžete vyhrát

rodinný poukaz pro 2 dospělé a 2 děti do 14 let v hodnotě 950 Korun a užít si den plný zábavy?

Soutěž probíhá od 17. do 24. dubna 2023.  

 
Provozovatel soutěže: Destinační společnost Krkonoše – svazek měst a obcí. Výhru do soutěže věnovala Stezka korunami stromů Krkonoše.  

Budou vylosováni dva výherci, které zveřejníme v příspěvku na této stránce a kontaktujeme je i soukromou zprávou na Facebooku.

 

Další aktuality

Správa Krkonošského národního parku ve snaze ochránit vzácnou a zranitelnou přírodu vrcholu Sněžky před náporem neukázněných návštěvníků opět přistupuje k instalaci ochranných sítí oddělujících prostor pro turisty od prostoru pro přírodu. Ty budou lemovat přístupové cesty na Sněžku od dnešního dne až do konce října.
Láká vás cestovní ruch v Krkonoších? Jste komunikativní a preferujete pestrou práci? Máte možnost společně s námi budovat značku turistické oblasti Krkonoše! Vaší hlavní činností bude navazování nových partnerských vztahů s podnikateli v území a klientská péče o ty stávající. Společně pak budeme realizovat aktivity destinačního managementu a marketingu.
Jaro pomalu vystřídá léto, konečně se dočkáme teplých letních dní a večerů. Posbírali jsme pro vás napříč Krkonošemi rozmanité akce, které můžete využít k zpříjemnění svých volných chvil.