Soutěž o rodinnou vstupenku na Stezku v korunách stromů Krkonoše
Share

Soutěž o rodinnou vstupenku na Stezku v korunách stromů Krkonoše

Hrajte s námi o dvě rodinné vstupenky pro celou rodinu!

Stezka korunami stromů se nachází v srdci majestátních lesů Krkonošského národního parku. Zábavnou formou zde poznáte přírodní krásy Krkonoš z netradiční perspektivy, stanete se součástí lesního života a seznámíte se s řadou živočichů i rostlin, které nenajdete nikde jinde. Vše, co jste chtěli vědět o životě pod zemí, naleznete v podzemní expozici.

Na co se můžete těšit?

Trasa o délce více jak 1500 m vás provede druhově pestrým lesem, čekají vás četná překvapení a poučení. Zcela vás uchvátí výhled ze 45 metrů vysoké věže, díky kterému budete mít na dosah ruky lesní mohykány, z nichž některé jsou staré přes 150 let. Zavítáte i do unikátního naučného centra, které se nachází v podzemí dřevěné rozhledny a představuje spletitý kořenový systém stromů.

Jak můžete vyhrát

rodinný poukaz pro 2 dospělé a 2 děti do 14 let v hodnotě 950 Korun a užít si den plný zábavy?

Soutěž probíhá od 17. do 24. dubna 2023.  

 
Provozovatel soutěže: Destinační společnost Krkonoše – svazek měst a obcí. Výhru do soutěže věnovala Stezka korunami stromů Krkonoše.  

Budou vylosováni dva výherci, které zveřejníme v příspěvku na této stránce a kontaktujeme je i soukromou zprávou na Facebooku.

 

Další aktuality

Začátkem listopadu otevřela Správa KRNAP nové Návštěvnické centrum Krkonošského národního parku – Muzeum Krkonoš. Za první tři měsíce provozu je navštívilo 11 tisíc lidí. Stává se tak bezmála povinnou zastávkou návštěvníků Krkonoš. Co dělat, když je tu plno?
Vybírejte, jaký z českých krajů je vašemu srdci nejbližší. Hlasujte pro vaši oblíbenou destinaci zimní nebo letní dovolené, zvolte místo, kam jezdíte nejraději s dětmi nebo za relaxací.
Předseda destinační společnosti Krkonoše - svazek měst a obcí a starosta města Vrchlabí Jan Sobotka byl Agenturou ochrany přírody a krajiny oceněn za jeho dlouhodobé úsilí při hledání rovnováhy mezi ochranou přírody a rozvojem obcí.