Roubenka Jestřabinka
Mapa
Share

Roubenka Jestřabinka

Jestřabí v Krkonoších, Roudnice

Obec Jestřabí v Krkonoších naleznete v západních Krkonoších, asi 10 km severozápadně od Jilemnice. Je složena ze tří částí, kdysi samostatných obcí: Roudnice, Jestřabí, Křížlice. Ke vzniku současné podoby obce došlo v roce 1960 sloučením Jestřabí a Roudnice, Křížlice byly připojeny později, v roce 1970.

Malebná Roubenka Jestřabinka se nachází v Roudnici, která je skvělým výchozím bodem pro cyklistické či pěší túry, rájem běžkařů i milovníků sjezdového lyžování. Pro svoji polohu, čerstvý vzduch a klidné, pěkné prostředí je stále více vyhledávaná turisty z domova, ale i ze zahraničí. Nacházejí zde pohodu a klid, který se jim ve velkých městech a známých turistických střediscích nedostává.

Ubytování v kouzelné roubence 

V roubence se pohodlně vyspí 8 osob. V ložnici je k dispozici patrová postel a dvě samostatná lůžka. V sousední obytné místnosti (kuchyně – světnice) je dvoumístná rozkládací pohovka a manželská postel. Přímo u chalupy jsou 2 parkovací stání.

Co vás určitě potěší je zásoba naštípaného, voňavého dřeva, která přispěje k té pravé chalupářské atmosféře.

Plně vybavená kuchyň

Vybavení kuchyně vás mile překvapí. Nechybí zde kachlová kamna s plotnou a troubou, elektrický dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, toustovač, překapávač na kávu, kuchyňské vybavení a mycí potřeby.

Ideální pobyt pro alergiky 

S domácími mazlíčky není pobyt možný, roubenka je tedy ideálním místem pro alergiky.

Chcete vědět více o tomto kouzelném místě?

 

Tudy do pohádky

 

Informace

Adresa
Roudnice 5
514 01 Jestřabí v Krkonoších, Roudnice
GPS
50.6739550N, 15.5028203E