Sněžka
Share

Přístup na Sněžku od Slezského domu po červené je opět pouze jednosměrný

Od 28. června opět platí opatření, dle kterého je červeně značenou cestu od Slezského domu na Sněžku možno využívat pouze pro výstup. 

Je to vzhledem k vysoké návštěvnosti nezbytné k zachování bezpečnosti všech turistů. Pro sestup využijte modře značenou Jubilejní cestu. Její provoz zůstává beze změny - tedy obousměrný. 

Vydáte - li se o prázdninách na horu nejvyšší, počítejte s dlouhými (i několikahodinovými) frontami na lanovku a s velkým pohybem turistů právě v úseku od Slezského domu. V jeden běžný letní den projde přes vrchol Sněžky i 10 tisíc lidí! Volte všední dny a brzké ranní hodiny, buďte opatrní, ohleduplní a nevstupujte mimo značené cesty.  

Čtěte také
Udělejme vše proto, aby Krkonošský národní park zůstal zachován příštím generacím. Jak konkrétně se chovat, aby zdejší příroda a její obyvatelé zůstali nedotčeni? Pojďme si před letními prázdninami připomenout pár základních pravidel.

Další aktuality

Vánoce se pomalu blíží, přijďte se naladit na jejich nezaměnitelnou atmosféru k nám do Krkonoš!
Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. Schovejte se na zasněžené hřebeny, užijte si výlety pěšky nebo na běžkách, prohřejte se ve wellness centru s luxusním výhledem, vyzkoušejte místní sjezdovku.
Poslední měsíc roku ovládne kouzlo Vánoc. Každé náměstí a náves rozezní vánoční písničky, vzduch provoní jehličí a svařené víno. Naše