Poznejte-s-nami-vrchlabi
Mapa
Share
-

Poznejte s námi Vrchlabí

Vrchlabí

Přijeďte si k nám užít začínající babí léto a poznat krásy města Vrchlabí! Nechte se pohltit rodinnou hrou, která vás provede jedinečnými zákoutími města, jež budou přístupná pouze o víkendu 4. až 5. září!

Aktivit pro rodinu s dětmi není nikdy dost, proto jsme pro vás připravili poznávací hru „Poznejte s námi Vrchlabí!“, která vašim dětem ještě trochu prodlouží prázdniny a s nimi spojené zážitky. Hra bude probíhat po celý víkend a je jen na vás, jestli ji absolvujete během jednoho odpoledne nebo si ji rozložíte na oba dny, a krásy Vrchlabí si tak užijete po celý víkend.

Hru vám odstartujeme u nás v Regionálním turistickém informačním centru (RTIC) na rohu náměstí TGM v centru Vrchlabí, kde od nás dostanete potřebné materiály, abyste mohli odpovídat na kvízové otázky. V materiálech budete mít vyznačená jednotlivá daná místa, kde najdete odpovědi na kvízové otázky, a když si se správnou odpovědí nebudete jistí, u každého místa na vás bude čekat průvodce, který vám poskytne nápovědu.

Navštívit můžete vrchlabský zámek, klášterní kostel sv. Augustina, zámeckou hrobku Černín – Morzinů, kostel sv. Vavřince, KCEV KRTEK a hřbitovní stezku „Za pamětí Vrchlabí“. Běžně uzavřené budovy budou pro návštěvu otevřené oba dny od 10 do 15 hodin.

Vaše hra bude končit zpátky u nás v RTIC, kde vám zkontrolujeme odpovědi a získáte odměnu, že jste hru absolvovali. Odměnu si můžete vyzvednout po celý víkend anebo kdykoliv v dalších dnech. O tomto víkendu jsme v RTIC pro vás až do 15 hodin.

Těšíme se na viděnou u nás v RTIC!

Informace

GPS
50.6273728N, 15.6107578E
Ke stažení