Zahajovací jízda cyklobusů
Share

Pojeďte s námi zahájit cyklistickou sezonu!

Destinační společnost pro turistickou oblast Krkonoše zve všechny příznivce cyklistiky na zážitkovou jízdu s průvodcem u příležitosti zahájení cykloturistické sezony.

Jízda se koná 28. května 2022, začínáme v 9:20 na autobusovém nádraží ve Vrchlabí

Nabízíme vám cyklovýlet tentokrát do Dolnoslezského vojvodství, do města Kamenia Góra. Město leží v kotlině řeky Bóbr na úpatí Vraních hor, přibližně 12 km od českých hranic. Do Krzeszowa pojedeme po cyklostezce, která vznikla na místě bývalé železniční trati a zde navštívíme unikátní benediktinský klášter Krzeszow, založený v roce 1242.  Po červené cyklotrase budeme pokračovat do městečka Uniemyśl, Okrzeszyn, Petříkovice a sjedeme do Trutnova. Vystoupáme 628 m a potom sjedeme 470 m.  Autobus nás odveze zpět do Vrchlabí.

Nezapomeňte s sebou: 

  • Helmu
  • Rukavice
  • Náhradní duši nebo lepení
  • Seřízené kolo (minimálně trekingové)
  • Pojištění do zahraničí
  • Svačinu a dobrou náladu

Registrovat se můžete vyplněním formuláře nejpozději do 26. 5. 2022. Těšíme se na vás!

Přihlásit se na zahajovací jízdu

Další aktuality

Vánoce se pomalu blíží, přijďte se naladit na jejich nezaměnitelnou atmosféru k nám do Krkonoš!
Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. Schovejte se na zasněžené hřebeny, užijte si výlety pěšky nebo na běžkách, prohřejte se ve wellness centru s luxusním výhledem, vyzkoušejte místní sjezdovku.
Poslední měsíc roku ovládne kouzlo Vánoc. Každé náměstí a náves rozezní vánoční písničky, vzduch provoní jehličí a svařené víno. Naše