Zahajovací jízda cyklobusů
Share

Pojeďte s námi zahájit cyklistickou sezonu!

Destinační společnost pro turistickou oblast Krkonoše zve všechny příznivce cyklistiky na zážitkovou jízdu s průvodcem u příležitosti zahájení cykloturistické sezony.

Jízda se koná 28. května 2022, začínáme v 9:20 na autobusovém nádraží ve Vrchlabí

Nabízíme vám cyklovýlet tentokrát do Dolnoslezského vojvodství, do města Kamenia Góra. Město leží v kotlině řeky Bóbr na úpatí Vraních hor, přibližně 12 km od českých hranic. Do Krzeszowa pojedeme po cyklostezce, která vznikla na místě bývalé železniční trati a zde navštívíme unikátní benediktinský klášter Krzeszow, založený v roce 1242.  Po červené cyklotrase budeme pokračovat do městečka Uniemyśl, Okrzeszyn, Petříkovice a sjedeme do Trutnova. Vystoupáme 628 m a potom sjedeme 470 m.  Autobus nás odveze zpět do Vrchlabí.

Nezapomeňte s sebou: 

  • Helmu
  • Rukavice
  • Náhradní duši nebo lepení
  • Seřízené kolo (minimálně trekingové)
  • Pojištění do zahraničí
  • Svačinu a dobrou náladu

Registrovat se můžete vyplněním formuláře nejpozději do 26. 5. 2022. Těšíme se na vás!

Přihlásit se na zahajovací jízdu

Další aktuality

Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Správa Krkonošského národního parku již třetím rokem v návaznosti na vyhlášení osmi klidových území a s tím souvisejícím vyhrazením cest a tras v těchto územích dočasně uzavírá v termínu od 15. března do 31. května některé cesty nebo jejich úseky z důvodu ochrany proti rušení citlivých druhů živočichů.
Jeden z nejkrásnějších dní letošní zimy si pro natáčení ve Vrchlabí vybral tým pořadu Běžkotoulky. Těšte se na nádhernou pozvánku do podhorského města, které vás svým nejen sportovním zázemím nadchne.