Zahajovací jízda cyklobusů
Share

Pojeďte s námi zahájit cyklistickou sezonu!

Destinační společnost pro turistickou oblast Krkonoše zve všechny příznivce cyklistiky na zážitkovou jízdu s průvodcem u příležitosti zahájení cykloturistické sezony.

Jízda se koná 28. května 2022, začínáme v 9:20 na autobusovém nádraží ve Vrchlabí

Nabízíme vám cyklovýlet tentokrát do Dolnoslezského vojvodství, do města Kamenia Góra. Město leží v kotlině řeky Bóbr na úpatí Vraních hor, přibližně 12 km od českých hranic. Do Krzeszowa pojedeme po cyklostezce, která vznikla na místě bývalé železniční trati a zde navštívíme unikátní benediktinský klášter Krzeszow, založený v roce 1242.  Po červené cyklotrase budeme pokračovat do městečka Uniemyśl, Okrzeszyn, Petříkovice a sjedeme do Trutnova. Vystoupáme 628 m a potom sjedeme 470 m.  Autobus nás odveze zpět do Vrchlabí.

Nezapomeňte s sebou: 

  • Helmu
  • Rukavice
  • Náhradní duši nebo lepení
  • Seřízené kolo (minimálně trekingové)
  • Pojištění do zahraničí
  • Svačinu a dobrou náladu

Registrovat se můžete vyplněním formuláře nejpozději do 26. 5. 2022. Těšíme se na vás!

Přihlásit se na zahajovací jízdu

Další aktuality

TOP akce v Krkonoších prosinec 2022
Na nejkrásnější svátky v roce se nejvíce těší ti nejmenší. Letošní adventní kalendář nemusí být pouze o čokoládě, protože je tolik možností jak sobě, dětem i rodině dopřát jeden z nejvýznamnějších rituálů v roce v podobě kulturních prožitků, výstav, tvořivých dílen a mít tak Vánoce na dosah.
Hrajeme o dárkový poukaz v hodnotě 3.333 Korun, který nám věnovala pohádková Erlebachova a Josefova bouda ve Špindlerově Mlýně.
Navštivte muzeum lyžování v Dolní Branné!
Do 10. prosince 2022 tady probíhá výstava "Branské betlémy".