Brožura Pohádkové Krkonoše
Share

Pohádkové Krkonoše odpočívají po úspěšné sezoně

Pohádkové Krkonoše se pro rok 2021 otevřely všem dětem v novém kabátě. Hravá brožurka byla přes léto průvodcem nejedné rodině putující po Krkonoších. Máme radost, že se projekt návštěvníkům líbil a sezonu můžeme uzavřít jako úspěšnou. 

Hlavní aktivitou projektu je razítkovací hra Pohádkové Krkonoše. Ve stejnojmenné brožurce najdou rodiče 30 tipů na prima rodinné výlety, na kterých zároveň za návštěvu získají razítko. Za 3, 5 a 10 razítek potom dětem náleží hezká odměna od Krakonoše.

Je vidět, že pohádky do Krkonoš neodmyslitelně patří, malovaná hravá brožurka se návštěvníkům zalíbila. Stejně tak hodnotné ceny v čele se Zdravou lahví

Téměř pětkrát více rozdaných cen než v roce 2020

Zdravá lahev s Krakonošem se dostala k celkem 299 novým majitelům, celkem se rozdalo 1416 cen a 1755 brožurek. 

Na valné hromadě Svazku měst a obcí Krkonoše byli za asistence a dohledu starostů krkonošských měst a obcí vylosováni dva výherci voucheru v hodnotě 3.333 Kč, který budou moci uplatnit v Resortu sv. Františka. Šanci jej získat měli všichni, kteří odevzdali ústřižek za 10 razítek. 

Brožura Pohádkové Krkonoše

Děkujeme partnerům a razítkovacím místům!

Partneři projektu Pohádkové Krkonoše

Projekt bylo v tomto rozsahu možné realizovat jen díky skvělým partnerům v území, kteří se postarali o nádherné ceny pro děti.

Největší díky patří firmě R&B Mědílek, která do projektu věnovala neskutečných 299 lahviček s Krakonošem a do pohádek vložila nejen finance a dobré jméno, ale také srdce. 

R&B Mědílek

Během srpna a září probíhala bonusová soutěž o víkendový rodinný pobyt na Labské boudě. Ten si vykreslily dvě šikovné malé slečny a my tímto hotelu Labská bouda děkujeme za krásnou cenu a jistě nezapomenutelný zážitek pro obě soutěžící i jejich rodiny. 

Labská bouda

Děkujeme také firmě Rautis za krásné perličkové ozdobičky, které budou díky razítkovací hře letos zdobit 485 vánočních stromečků po celé republice. 

Rautis

Vážíme si i dlouhodobého partnerství s Resortem sv. Františka, 2 vouchery na luxusní služby na tomto krásném místě jsou hlavní slosovatelnou cenou.

Resort sv. Františka

30 razítkovacích míst

Ani bez zodpovědného a laskavého přístupu obsluhy razítkovacích míst bychom se neobešli. Děkujeme za to, že jste novému projektu ochotně otevřeli vaše dveře, přijali ho za svůj a představovali ho návštěvníkům s takovým nadšením! 

Seznam razítkovacích míst

Pan lesní

Nová sezona začne v květnu 2022

Během zimy projekt odpočívá, Pohádkové Krkonoše opět otevřeme v květnu 2022. Sledujte pohádkové webové stránky pro aktuální informace a naplánujte si jarní, letní či podzimní dovolenou v Krkonoších třeba už dnes. 

Pohádkové Krkonoše

Informace

Další aktuality

Příroda se pomalu chystá na zimu, dny se krátí, zažíváme období plné přírodních krás v podobě pestře zbarvené krajiny, jenž nám přináší pohlazení po duši v posledních teplých paprscích. Nastává čas pro různé podzimní zábavy a posezení s přáteli.
Křišťálové údolí otevírá brány o víkendu 14. - 15. října 2023. Vydejte se za skláři a šperkaři přímo do jejich dílen a ateliérů, navštivte muzea i sklářské školy.
Krkonošské železniční víkendy již neodmyslitelně patří k letní zážitkové nabídce. Místní i turisté si oblíbili bafající parní lokomotivy i malý motoráček s pohádkovým jménem Hurvínek a stále častěji je využívají k výletům po kolejích lokální trati z Martinic v Krkonoších do Rokytnice nad Jizerou, zvané Pojizerský Pacifik.