Pohádkové Krkonoše mají druhé místo
Share

Pohádkové Krkonoše byly oceněny jako 2. nejlepší turistický produkt

Projekt Pohádkové Krkonoše byl oceněn odbornou porotou VII. ročníku soutěžní přehlídky turisticko - propagačních materiálů TURIST PROPAG 2022. 

Destinační společnost Krkonoše - svazek měst a obcí produkt uvedla v nové podobě v roce 2021. Za realizaci projektu zacíleného na rodiny s dětmi byla oceněna v kategorii Turistický produkt roku 2020 - 2022

Druhé místo na prestižní přehlídce je pro celý tým signálem, že upíná své síly správným směrem. Pohádkové Krkonoše jsou prvním komplexním produktem, který návštěvníkům nabízíme. Těší nás, že si hned v zahajovací sezoně našel své spokojené uživatele z řad místních obyvatel i návštěvníků a byl vřele přijat také našimi partnery. 

V letošním roce se Pohádkové Krkonoše otevírají 1. května. Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu po Krkonoších!

Vstoupit do Pohádkových Krkonoš

Informace

Další aktuality

V měsíci březnu, provoněným probouzející se přírodou a zpěvem ptáků, přicházejí Velikonoce a vítání jara. Přijměte pozvání plné jarního veselí pro malé i velké.
Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Začátkem listopadu otevřela Správa KRNAP nové Návštěvnické centrum Krkonošského národního parku – Muzeum Krkonoš. Za první tři měsíce provozu je navštívilo 11 tisíc lidí. Stává se tak bezmála povinnou zastávkou návštěvníků Krkonoš. Co dělat, když je tu plno?