Pohádkové Krkonoše mají druhé místo
Share

Pohádkové Krkonoše byly oceněny jako 2. nejlepší turistický produkt

Projekt Pohádkové Krkonoše byl oceněn odbornou porotou VII. ročníku soutěžní přehlídky turisticko - propagačních materiálů TURIST PROPAG 2022. 

Destinační společnost Krkonoše - svazek měst a obcí produkt uvedla v nové podobě v roce 2021. Za realizaci projektu zacíleného na rodiny s dětmi byla oceněna v kategorii Turistický produkt roku 2020 - 2022

Druhé místo na prestižní přehlídce je pro celý tým signálem, že upíná své síly správným směrem. Pohádkové Krkonoše jsou prvním komplexním produktem, který návštěvníkům nabízíme. Těší nás, že si hned v zahajovací sezoně našel své spokojené uživatele z řad místních obyvatel i návštěvníků a byl vřele přijat také našimi partnery. 

V letošním roce se Pohádkové Krkonoše otevírají 1. května. Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu po Krkonoších!

Vstoupit do Pohádkových Krkonoš

Informace

Další aktuality

V únoru obvykle vrcholí masopust – snad nejvíce bujarý svátek v roce. Toto období (neboli fašank či ostatky) je dobou hodování, plesů a veselí. Než se úplně rozloučíme s paní Zimou, přijměte naše pozvání do míst, kde je pro vás připraven rozmanitý program.
Královéhradecký kraj nabízí sportovním talentům z celé republiky skvělé zázemí zimních středisek Špindlerova Mlýna, Vrchlabí a sportovišť v Trutnově a
Hrajte s námi o knihy Danky Šárkové! "Krkonošská kuchařka" a "Krkonoše, seznamte se" jsou úspěšné publikace, které zaručeně potěší všechny, kteří mají rádi Krkonoše, jejich historii, dobré jídlo a krásné fotografie.