Pohádkové Krkonoše mají druhé místo
Share

Pohádkové Krkonoše byly oceněny jako 2. nejlepší turistický produkt

Projekt Pohádkové Krkonoše byl oceněn odbornou porotou VII. ročníku soutěžní přehlídky turisticko - propagačních materiálů TURIST PROPAG 2022. 

Destinační společnost Krkonoše - svazek měst a obcí produkt uvedla v nové podobě v roce 2021. Za realizaci projektu zacíleného na rodiny s dětmi byla oceněna v kategorii Turistický produkt roku 2020 - 2022

Druhé místo na prestižní přehlídce je pro celý tým signálem, že upíná své síly správným směrem. Pohádkové Krkonoše jsou prvním komplexním produktem, který návštěvníkům nabízíme. Těší nás, že si hned v zahajovací sezoně našel své spokojené uživatele z řad místních obyvatel i návštěvníků a byl vřele přijat také našimi partnery. 

V letošním roce se Pohádkové Krkonoše otevírají 1. května. Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu po Krkonoších!

Vstoupit do Pohádkových Krkonoš

Informace

Další aktuality

Příroda se pomalu chystá na zimu, dny se krátí, zažíváme období plné přírodních krás v podobě pestře zbarvené krajiny, jenž nám přináší pohlazení po duši v posledních teplých paprscích. Nastává čas pro různé podzimní zábavy a posezení s přáteli.
Křišťálové údolí otevírá brány o víkendu 14. - 15. října 2023. Vydejte se za skláři a šperkaři přímo do jejich dílen a ateliérů, navštivte muzea i sklářské školy.
Krkonošské železniční víkendy již neodmyslitelně patří k letní zážitkové nabídce. Místní i turisté si oblíbili bafající parní lokomotivy i malý motoráček s pohádkovým jménem Hurvínek a stále častěji je využívají k výletům po kolejích lokální trati z Martinic v Krkonoších do Rokytnice nad Jizerou, zvané Pojizerský Pacifik.