Pohádkové Krkonoše mají druhé místo
Share

Pohádkové Krkonoše byly oceněny jako 2. nejlepší turistický produkt

Projekt Pohádkové Krkonoše byl oceněn odbornou porotou VII. ročníku soutěžní přehlídky turisticko - propagačních materiálů TURIST PROPAG 2022. 

Destinační společnost Krkonoše - svazek měst a obcí produkt uvedla v nové podobě v roce 2021. Za realizaci projektu zacíleného na rodiny s dětmi byla oceněna v kategorii Turistický produkt roku 2020 - 2022

Druhé místo na prestižní přehlídce je pro celý tým signálem, že upíná své síly správným směrem. Pohádkové Krkonoše jsou prvním komplexním produktem, který návštěvníkům nabízíme. Těší nás, že si hned v zahajovací sezoně našel své spokojené uživatele z řad místních obyvatel i návštěvníků a byl vřele přijat také našimi partnery. 

V letošním roce se Pohádkové Krkonoše otevírají 1. května. Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu po Krkonoších!

Vstoupit do Pohádkových Krkonoš

Další aktuality

Křišťálový trh
Křišťálové údolí se na dva dny přenese do prostorů Krajské vědecké knihovny v Liberci a přinese s sebou i bohatý doprovodný program.
Na Sněžce aktuálně probíhají úpravy chodníku z české strany. Vzhledem k pohybu vrtulníku, který bude na vrchol dopravovat materiály, především kámen, bude česká strana vrcholu Sněžky UZAVŘENÁ.
Krkonošské cyklobusy
Velmi se omlouváme všem, kteří se chystají využít linku č. 2 Krkonošských cyklobusů za tiskovou chybu v jízdních řádech. Na souhrnném plakátu je chybně uvedeno, že linka jede během září i v pracovních dnech, jede však POUZE O VÍKENDU.