Penzion Pivovar
Mapa
Share

Penzion Pivovar

Rudník

Penzion Pivovar naleznete v obci Rudník. Areál na hranici Krkonošského národního parku obklopuje krásná příroda, je ideálním výchozím bodem na pěší či cyklistické výlety a nachází se v blízkosti nejznámějších skiareálů.

Soukromí v areálu bývalého pivovaru z 19. století

Rekonstruovaná budova stojí přímo v areálu bývalého pivovaru Kluge. Jedná se kulturní památku bývalého valdštejnského zámku, který byl v 19. století přestavěn na jeden z prvních parostrojních pivovarů v Čechách. Ve své době se jednalo o jeden z nejmodernějších pivovarů v oblasti. Jako řadu jiných areálů vysídlených po 2.světové válce ho čekala devastace a pravděpodobně také naprostý zánik. Současný majitel se rozhodl pro částečnou opravu bývalé administrativní budovy, kde se nyní nachází ubytování a s pomocí grantů a sbírek se snaží budovy pivovaru postupně opravovat. Svým ubytováním přispějete k obnově pivovaru i vy.

Pronájem celého domu je ideální volba pro skupinu osob, rodiny s dětmi, partu přátel či pro teambuildingové akce.

Složení pokojů

V současnosti jsou k dispozici 3x dvou-lůžkový, 1x čtyř-lůžkový a 1x pěti-lůžkový pokoj, a 1x pokoj s dvoulůžkovou postelí, přistýlkou, rozkládacím gaučem a krbem. Všechny pokoje jsou vybaveny ložním prádlem, ručníky apod. V patře je koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. V přízemí se nachází 2 toalety, společenská místnost s krbem a prostorná kuchyně. Koupelna disponuje elektrickým bojlerem na ohřev teplé vody. Vytápění je možné elektricky či krbem.

Přímá rezervace

Informace

Adresa
Rudník 579
543 72 Rudník
GPS
50.5957450N, 15.7343978E