Osvětlená Stezka Krkonoše
Share

Magické večerní dobrodružství na Stezce Krkonoše

Zveme vás na jedinečnou večerní podívanou – magické dobrodružství uprostřed překrásné přírody. V průběhu jarních prázdnin, od 3. února do 17. března, se návštěvníci Stezky korunami stromů Krkonoše mohou poprvé těšit na trasu osvětlenou po celé její délce.

Zcela výjimečnou atmosféru jí při této příležitosti dodají osvětlené 3D a 2D modely lesních zvířat v nadživotní velikosti. K procházce stezkou můžete v tomto nevšedním období využít prodlouženou otevírací dobu, která vám umožní ponořit se do kouzelné večerní atmosféry. Provozní doba stezky, restaurace V korunách i obchodu se suvenýry je prodloužena do 20:30. Poslední vstup bude možný v 19:30, aby měl každý dostatek času vychutnat si magickou cestu korunami stromů.

Každou středu navíc od 18 hodin proběhnou komentované prohlídky s průvodcem Správy KRNAP.

Každé úterý, čtvrtek a sobotu bude na Stezku zajíždět Stezkabus z Pece pod Sněžkou, který umožní ubytovaným návštěvníkům východních Krkonoš vychutnat atmosféru večerního lesa bez nutnosti vyrazit vlastním autem. 

Vše o Stezce Krkonoše
 

Informace

Další aktuality

Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Začátkem listopadu otevřela Správa KRNAP nové Návštěvnické centrum Krkonošského národního parku – Muzeum Krkonoš. Za první tři měsíce provozu je navštívilo 11 tisíc lidí. Stává se tak bezmála povinnou zastávkou návštěvníků Krkonoš. Co dělat, když je tu plno?
Vybírejte, jaký z českých krajů je vašemu srdci nejbližší. Hlasujte pro vaši oblíbenou destinaci zimní nebo letní dovolené, zvolte místo, kam jezdíte nejraději s dětmi nebo za relaxací.