Letní kina v Krkonoších
Share
-

Letní kina v Krkonoších

Letní kino Bojiště Trutnov

Máme tu něco pro milovníky letního kina a starých filmů. V Trutnově na Bojišti letos připravili retrospektivní filmovou přehlídku. V červenci můžete každou sobotu zhlédnout jeden z připravených retro filmů. Z těch zahraničních např. Když komedie byla králem (1960), nebo Tenkrát na Západě (1968). Z Československé produkce filmy Ikarie XB1 (1963), nebo Tajemství hradu v Karpatech (1981). Mlsání k filmům zajištěno a promítá se za každého počasí.

Filmové léto na DOTEKu v Horním Maršově

Pro všechny milovníky kvalitního filmu a enviromentálně založené diváky je připraveno 7 skvělých večerů s filmem.

Letní kino TRIPSI Vrchlabí

Filmové večery pod širým nebem v areálu Morzinské kaple. Vstup do areálu je možný již hodinu před začátkem promítání. Promítá se v červenci od 21:30 a srpnu od 21:00 vždy ve středu, pátek a sobotu. Vstupenky si zakoupíte na místě. Zakoupit si můžete i zvýhodněné permanentky vždy na pokladně před promítáním nebo v Regionálním turistickém informačním centru Krkonoše ve Vrchlabí. V areálu je zajištěna široká nabídka občerstvení.

Letní kino Hostinné

Občerstvení a lavičky nebo možnost „piknikového sezení“ (deky apod. s sebou), to je letní promítání na náměstí v Hostinném. V případě nepřízně počasí se akce přesouvá do Národního domu. Vstupné: 80 Kč, předprodej vstupenek od 3. 8. 2020 v Informačním centru Hostinné.