Křišťálový trh
Share

Křišťálový trh

Křišťálové údolí se na dva dny přenese do prostorů Krajské vědecké knihovny v Liberci a přinese s sebou i bohatý doprovodný program.

Po celou dobu konání se návštěvníci mohou těšit na výrobky ze sklářských dílen a na designové kousky. Nebude chybět ani tvoření pro děti a workshopy zaměřené na zpracování skla nebo kamene. Atmosféru trhu doplní hudba, pohádka pro děti, příchod obří loutky Skláře, artistické vystoupení a také dobré jídlo a pití.

Křišťálový trh

Pátek 14. 10. 2022:  16 – 21 h

Sobota 15. 10. 2022: 9 – 16 h

Místo konání: Krajská vědecká knihovna v Liberci, Rumjancevova 1362/1, Liberec.

Pro návštěvníky vstup zdarma.

Pořádá: ARR - Agentura regionálního rozvoje ve spolupráci s KVK Liberec.

Páteční podvečer navíc nabídne besedu se zajímavými osobnostmi ze světa skla.

Další aktuality

Na Sněžce aktuálně probíhají úpravy chodníku z české strany. Vzhledem k pohybu vrtulníku, který bude na vrchol dopravovat materiály, především kámen, bude česká strana vrcholu Sněžky UZAVŘENÁ.
Krkonošské cyklobusy
Velmi se omlouváme všem, kteří se chystají využít linku č. 2 Krkonošských cyklobusů za tiskovou chybu v jízdních řádech. Na souhrnném plakátu je chybně uvedeno, že linka jede během září i v pracovních dnech, jede však POUZE O VÍKENDU.
TOP akce v Krkonoších září 2022
Prázdniny utekly jako voda v horských bystřinách a nadchází období babího léta. V září vám nabízíme především akce ve znamení cyklistiky a ochutnávání různých pochoutek.