Křišťálový trh
Share

Křišťálový trh

Křišťálové údolí se na dva dny přenese do prostorů Krajské vědecké knihovny v Liberci a přinese s sebou i bohatý doprovodný program.

Po celou dobu konání se návštěvníci mohou těšit na výrobky ze sklářských dílen a na designové kousky. Nebude chybět ani tvoření pro děti a workshopy zaměřené na zpracování skla nebo kamene. Atmosféru trhu doplní hudba, pohádka pro děti, příchod obří loutky Skláře, artistické vystoupení a také dobré jídlo a pití.

Křišťálový trh

Pátek 14. 10. 2022:  16 – 21 h

Sobota 15. 10. 2022: 9 – 16 h

Místo konání: Krajská vědecká knihovna v Liberci, Rumjancevova 1362/1, Liberec.

Pro návštěvníky vstup zdarma.

Pořádá: ARR - Agentura regionálního rozvoje ve spolupráci s KVK Liberec.

Páteční podvečer navíc nabídne besedu se zajímavými osobnostmi ze světa skla.

Informace

Další aktuality

Josef Polášek zavítal do Krkonoš, aby navštívil hostince s jedinečnou horskou atmosférou. Již 1. února odvysílala Česká televize díl pořadu Příběhy starých hospod z Libereckého kraje, buďte u toho.
V únoru obvykle vrcholí masopust – snad nejvíce bujarý svátek v roce. Toto období (neboli fašank či ostatky) je dobou hodování, plesů a veselí. Než se úplně rozloučíme s paní Zimou, přijměte naše pozvání do míst, kde je pro vás připraven rozmanitý program.
Královéhradecký kraj nabízí sportovním talentům z celé republiky skvělé zázemí zimních středisek Špindlerova Mlýna, Vrchlabí a sportovišť v Trutnově a