Sněžka
Share

Hlasujte pro kraj vašeho srdce

Vybírejte, jaký z českých krajů je vašemu srdci nejbližší. Hlasujte pro vaši oblíbenou destinaci zimní nebo letní dovolené, zvolte místo, kam jezdíte nejraději s dětmi nebo za relaxací. Kde jsou nejkrásnější památky a kde se dodnes uchovává kulturní a folklórní dědictví?

Udělit můžete celkem tři hlasy vašim oblíbeným regionům s tím, že za první kraj v kategorii udělujete tři, za druhý dva a za třetí jeden bod. Oceňujte třeba podle toho, kde jste v roce 2023 strávili příjemný čas, nebo podle toho, kam se budete chtít vydat v roce letošním. Nebo vyberete místo, ve kterém žijete?

Hlasovat v mnoha kategoriích můžete až do 29. února 2024. 

Krkonoše jsou součástí Libereckého a Královéhradeckého kraje

Jsou vaší srdcovkou Krkonoše? Pak nezapomeňte, že se rozkládají na území dvou krajů - Královéhradeckého a Libereckého. Právě Krkonoše mají jistě velkou zásluhu na tom, že se oba tyto kraje umisťují na předních příčkách v kategorii Zimní dovolená. 

Chci hlasovat pro kraj mého srdce

Pořadatelem ankety, jež se koná pod záštitou Asociace krajů České republiky, je tradičně Vydavatelství KAM po Česku ve spolupráci s veletržní správou PVA Expo Praha. Krajští vítězové ankety za rok 2022 převezmou své ceny 15. března v rámci 32. ročníku veletrhu Holiday World & Region World.

 

Informace

Další aktuality

Destinační společnost pro turistickou oblast Krkonoše opět sklízí úspěchy. Jen necelý měsíc poté, co si převzala Velkou cenu cestovního ruchu za produkt Pohádkové Krkonoše, zabodovala tentokrát v soutěžní přehlídce turistiko-propagačních materiálů, která proběhla v rámci veletrhu cestovního ruchu REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY v Lysé nad Labem.
Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. „Tetřevky“ jsou skvělým startovním bodem pro vaše výlety a místem, kde najdete potřebný klid. Pro děti je k dispozici mnoho aktivit a zábavy.
Po náročných prvních měsících provozu a zejména po velkém vytížení v období jarních prázdnin potřebuje expozice Muzea Krkonoš, ale také expozice ve Čtyřech historických domcích na nám. Míru krátkou pauzu na odpočinek zaměstnanců a drobnou údržbu.