Food Swap Vrchlabí
Mapa
Share

Food Swap – přátelský piknik ve Vrchlabí

Vrchlabí

Video-pozvánka na FOOD SWAP

Vaříte rádi? Pečete? Připravujete studenou kuchyni? Máte přebytky ze zahrádky? Pochlubte se svými specialitami nebo výpěstky! 

FOOD SWAP je sousedský piknik. Jídlo nás spojuje. Je příležitostí k setkání. Skrze jídlo můžeme poznávat jiné kultury, lidi a zvyky, ale i své sousedy a přátele. 

Ve Vrchlabí proběhne již podruhé. Vloni to rozhodně stálo za to, tak do toho opět pojďte s námi! Přijďte si užít dobré jídlo, setkání s přáteli, živou hudbu, divadlo, zkrátka příjemnou komunitní akci. 


Dynamický experimentální divadelní soubor z Krkonoš.... to jsou Krychličky / divadelní soubor. Jejich tematické představení "Bramborová balada" bude na FOOD SWAPU dozajisté opět velká pecka!
 
Na FOOD SWAPU zahraje Гапочка / Gapochka. Vystoupení této populární ukrajinské (indie) rockové kapely bude opravdu jedinečné.
 
Novinkou tohoto ročníku FOOD SWAPU bude CHILL OUT ZÓNA. Stan k odpočinku s bohatým programem, workshop domácí přípravy kávy s MNOHO SVĚTŮ v Jilemnici, předčítání příběhů z knih (pro malé i velké), soundhealing nebo akustická hudba. 

Na FOOD SWAPU myslíme i na ty nejmenší. Zahraje nám kapela U TEBE – hudba a zábava pro děti (i jiné dospělé) s netradičním nástrojovým obsazením.
 
Zábavu pro malé i velké zajistí jako v minulém ročníku EDDA, z.ú., Dětský klub Vrchlabí. 

Na FOOD SWAPU rozjedou opět CIRKUSOVÉ STANOVIŠTĚ, kde si vyzkoušíte třeba slackline aneb chození po lajně nebo žonglování.

Food Swap začíná v 10:00 a užít si ho můžete až do 16:00.
 

Informace

GPS
50.6252319N, 15.6062650E
Ke stažení
formát jpg (581.44 KB)