Nikita s kapelou
Share

Charitativní on-line koncert pro Ellinku – Nikita s kapelou

Podívejte se na on-line koncert Nikity s kapelou na podporu Ellinky, udělejte si hezký podvečer a koho příběh vezme za srdce, může přispět libovolnou částkou.

Nikita s kapelou je složení nadšených muzikantů a kamarádů z různých kapel (Jam & Bazar, Koneckonců, VzHáčka, Angels, Suffering Souls). Dali se dohromady během koronavirové krize, kdy si potřebovali najít způsob jak zahnat žízeň po hraní pro fanoušky živé hudby.

Nikita s kapelou si z projektu Donia vybrali holčičku Ellinku, kterou lidé podpořili a vybírali peníze na speciální kočárek.
Peníze z koncertu budou použity pro Ellinku ke zlepšení jejího stavu – na neurorehabilitace, logopedii, léky a speciální program v lázních.
Část peněz bude použita na provozní náklady spojené s uskutečněním koncertu.
Koncert sledujte ZDE. Začátek je v 18 hodin.
 
Příběh Ellinky
Ellinka za sebou nemá ani první rok života, ale už nyní je jasné, že je to velká bojovnice. Po porodu nastala spousta komplikací, tonické záchvaty a křeče. Začala modrat a do mozku se nedostával kyslík. Ellince zjistili těžký patologický nález na mozku. Nedávno se k diagnóze také přidala nejtěžší forma dětské obrny – spastická kvadruparéza. Ellinka, ani její rodiče se však nevzdávají a vybrané peníze chtějí použít na kočárek, který by byl pro Ellinku vyhovující.