1. Víkend s Hurvínkem
Mapa
Share
-

1. Víkend s Hurvínkem

Martinice v Krkonoších

Poslední červencový víkend se můžete po trati Pojizerský Pacifik svézt červeným motoráčkem zvaným Hurvínek. V sobotu bude na perónu martinického nádraží připraven pohádkový stan s montáží perličkových ozdobiček firmy Rautis, zábavou pro děti a informacemi pro dospělé.

Železniční muzeum bude mít své dveře otevřené a po celý den se průvodci nezastaví, aby všechny zájemce seznámili s areálem stanice a jejím příběhem. Nechte si ho vyprávět a pochopíte, na jak unikátním místě právě jste. 

Až si vyzkoušíte vše, co areál železniční stanice nabízí, vypravte se na naučnou stezku Nádraží Martinice. Není nikterak dlouhá, ale na každém zastavení se něco zajímavého dozvíte. Navíc - pokud vše pozorně pročtete, děti vyluští křížovku nebo splní jednoduché úkoly, mohou si v pohádkovém stanu vyzvednout drobnou cenu od Krakonoše. 

Jízdní řád 

 

 

Čtěte také
Po čtyři letní víkendy brázdí koleje z Martinic v Krkonoších do Rokytnice nad Jizerou historické vlaky. Dovezou vás za pohádkovým rodinným programem na perónu Železniční stanice Martinice.

Informace

GPS
50.5807381N, 15.5411872E
Ke stažení
formát jpg (815.06 KB)