Víkend s Dechem života
Mapa
Share
-

Víkend s Dechem života

Janské Lázně

Dovolujeme si vás pozvat na Charitativní akci s nadací DECH ŽIVOTA, která se bude konat na kolonádě Janských Lázní ve dnech 5. - 6. 8. 2022.

Nejenže podpoříte nadaci, jejíž hlavní náplní je starat se o pacienty s umělou plicní ventilací, ale také si užijete atraktivní hudební vystoupení.

O nadaci:

Jsme skupina zdravotnických pracovníků, kteří při svém povolání pečovali, či pečují o kriticky nemocné všech věkových skupin. Našim hlavním cílem je pomoci pacientům na umělé plicní ventilaci při přechodu do domácí péče. Vytváříme komunikační mezičlánek mezi pacienty, lékaři, agenturami domácí péče a firmami dodávajícími technické příslušenství. Náš tým disponuje odbornými koordinátory, kteří jsou denně v terénu, navštěvují pacienty a pomáhají řešit a komunikovat různé situace. Tvoříme komunikační platformu, která zastupuje práva a potřeby pacienta a pomáhá docílit 100% kvalitní zdravotnické péče i v domácím prostředí. Naším cílem je pomoci a usnadnit Vaši obtížnou životní situaci.

Akce vznikla spoluprací nadace DUPV-DECH ŽIVOTA, z.ú., Státních léčebných lázní Janské Lázně s.p., Města Janské Lázně a především firmy MARATONSTAV a.s. Úpice a hlavního pořadatele závodu SVĚTOVÉHO POHÁRU V BĚHU DO VRCHU, pana Karla Šklíby.

Program 5. 8. 2022

   9:30            přednášky o novinkách DUPV v OA Olgy Havlové

14:00             koncert Xindl X

16:00             komentovaná prohlídka města

19:00             koncert světových muzikálových, operních a operetních melodií v podání

Olgy Koblížkové - soprán, Dagmar Drechslerové - mezzosoprán a Johanny Hanikové - klavírní doprovod

Více informací najdete na plakátu.

Přijďte podpořit zajímavou akci a nákupem větrníčků nadaci pomůžete i finančně!

Informace

GPS
50.6304100N, 15.7815772E
Ke stažení
formát pdf (1.17 MB)