Maker Faire
Mapa
Share

Maker Faire Vrchlabí

Vrchlabí

První ročník festivalu Maker Faire se uskuteční ve skvěle padnoucím prostoru Ekocentra Krtek. Propojujeme zapálené tvůrce, vynálezce, inovátory, bastlíře a DIY nadšence. Poznáte řadu projektů nejen od místních makerů a zapojíte se do četných workshopů a instalací. Program se bude odehrávat převážně ve vnitřních prostorách a částečně také venku.

🚀 Elektronické a technologické vychytávky
🚀 Design
🚀 3D tisk a robotika
🚀 Řemesla a udržitelné projekty

Co je to Maker Faire?
Festival plný workshopů, interaktivních činností a především nadšených a zvídavých lidí. Světová přehlídka kreativity propojuje zájmové tvůrce a odborníky, zároveň slibuje chytrou zábavu pro rodiny s dětmi. Maker Faire v sobě kombinuje moderní technologie, vědu, design i tradiční řemesla.

Maker je kutil 21. stoletíi, novátor, vynálezce, designér, bastlíř, nadšenec.
Maker je každý, kdo má tvořivého ducha. Člověk, který se nespokojí s dostupnými věcmi, technologiemi či službami, ale sám přichází s inovacemi. Vlastní výtvory a tvůrčí nadšení rád sdílí s ostatními.  

Co? Kdy? A kde zažijete?
17. června 2023, 10:00–18:00
Ekocentrum Krtek
Na prvním ročníku Maker Faire ve Vrchalbí vás čekají projekty místních makerů i těch z celé republiky! Co byste řekli na workshop robotiky nebo stavbu vodních raketek?
Sledujte událost a nic vám neunikne.

Informace

GPS
50.6266653N, 15.6067711E