Brožura Pohádkové Krkonoše
Teilen

Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra

Pro všechny malé i velké výletníky jsme připravili novou hravou brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra. Je k dostání na razítkovacích místech a v krkonošských informačních centrech za 70 Kč.

Malovaná brožurka vás provede 40 místy (+ 1 prémiovým zážitkem), na kterých můžete za návštěvu získat razítko. V terénu jsou označena samolepkou. Brožurka vám zároveň poradí, co dalšího v místě navštívit nebo nabídne alternativu při špatném počasí. Hry a kvízy zabaví děti cestou nebo při čekání na oběd. Razítka si otisknou přímo do brožurky a ještě si mohou zasoutěžit o prima ceny!

Sbírejte razítka a vyhrajte ZDRAVOU LAHEV, soutěžte o voucher na služby Resortu sv. Františka a hlavně - bavte se spolu s dětmi a pohádkovými kamarády na krásných místech našich hor.

Information

Pojďte s dětmi do Pohádkových Krkonoš

Další články

Zu freien Tagen gehört auch die Entspannung! Nehmen Sie sie in Ihr Programm hier im Riesengebirge auf. Sie werden trotzdem die Bergmärchen genießen und die Fernsicht wird Ihnen nicht entgehen.
Können Sie es auch kaum erwarten, die Skier anzuschnallen und über den frischen Manchester zu wedeln? Wir beraten Sie, welches Skigebiet für Sie geeignet ist und welche News Sie in den Riesengebirgszentren erwarten.
Willkommen im Winterkönigreich! Wenn das Riesengebirge verschneit ist und alles wie im Märchen glitzert, kann kein großer oder kleiner Abenteurer dem Winterspaß widerstehen.