Ośrodek narciarski Harrachov
Udostępnij

Jazda na nartach w zachodnich Karkonoszach

Karkonosze Zachodnie - to przede wszystkim Harrachov i Rokytnice. Ale także szereg innych ośrodków, mniejszych rozmiarowo, ale wyjątkowych ze względu na doskonałe warunki narciarskie i spokojną atmosferę. Które z nich wybierzesz?

Ośrodek narciarski Harrachov

Ośrodek narciarski Harrachov

Harrachov to serce Karkonoszy, małe górskie miasteczko i serce szklarstwa i skoków narciarskich. Ośrodek narciarski oferuje 2 wyciągi krzesełkowe i 3 wyciągi prowadzące na szczyt Diabelskiej Góry oraz warunki dla narciarzy w każdym wieku i o różnych umiejętnościach.

Info na sezon 2023/2024

  • Sprzedaż karnetów będzie prowadzona przez internet.
  • W samoobsługowym Ski Depot można skorzystać z wypożyczalni sprzętu narciarskiego.

Ośrodek narciarski Harrachov

Ośrodek narciarski Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerą - raj dla sportowych rodzin

Piąty co do wielkości ośrodek w Czechach oferuje sportowe narciarstwo dla całej rodziny na prawie 17 km tras zjazdowych o wszystkich stopniach trudności. Część ośrodka narciarskiego na Łysej Górze zwana Horní Domky jest odpowiednia dla wszystkich zapalonych narciarzy. Z kolei Studenov jest odwiedzany bardziej przez rodziny z dziećmi, początkujących i kursy narciarskie. Wysokogórskie Rokitnice przyciągają rodzinną atmosferą, doskonale przygotowanymi trasami zjazdowymi, ale oczywiście także wysokiej jakości usługami, takimi jak profesjonalna wypożyczalnia i serwis narciarski.

Info na sezon 2023/2024

  • Od tego sezonu ceny karnetów narciarskich będą dynamiczne. Możesz zapewnić sobie najniższą cenę, kupując wcześniej. 
  • Dzięki nowym technologiom można spodziewać się doskonale przygotowanych stoków.
  • Karnety narciarskie można kupić wygodnie i bez kolejek online. Przedsprzedaż jest już otwarta. 
  • Dostępne będą nowe i dodatkowo podgrzewane skidepoty.

Ośrodek narciarski Rokytnice nad Jizerou

Inne ośrodki zimowe w zachodnich Karkonoszach

Polecamy
W miejscowości Vítkovice v Krkonoších doskonałe warunki narciarskie oferują 3 ośrodki narciarskie – Aldrov, Vurmovka i Janova Hora.
Polecamy
Ośrodek narciarski oferuje narciarzom i snowboardzistom rozległe, dobrze przygotowane stoki oznaczone kolorem niebieskim i czerwonym. Na górę wjechać można 2 wyciągami i 2 czteroosobowymi krzesełkowymi kolejkami linowymi.
Polecamy
Skiareál v horské obci Benecko nabízí skvělé podmínky pro děti, začátečníky i zkušené lyžaře a snowboardisty. Zajezdit si můžete na 5,5 km sjezdovek všech obtížností a na vrcholky vás vyveze čtyřsedačková lanovka, 10 vleků a 2 dětské pásy.
Polecamy
Ośrodek narciarski Šachty w miejscowości Vysoké nad Jizerou oferuje wspaniałe możliwości dla narciarzy i snowboardzistów. Pojeździć można na 10 nartostradach oznakowanych kolorem niebieskim i czerwonym, a na górę można dojechać 5 wyciągami.
Polecamy
Ośrodek Skiareál Kamenec w Jabloncu nad Jizerou oferuje doskonałą zabawę podczas jazdy na nartach i snowboardzie zarówno dla doświadczonych sportowców, jak i narciarzy rekreacyjnych.
Polecamy
Gmina Kořenov leży na pograniczu Gór Izerskich i Karkonoskiego Parku Narodowego. W gminie znajduje się kilka mniejszych wyciągów narciarskich, a w Příchovicach i Rejdicach dwa ośrodki narciarskie.
Wellness hotel Skalka, Benecko

Zakwaterowanie w zachodnich Karkonoszach

Jeśli nie masz jeszcze zapewnionego zakwaterowania, z przyjemnością Ci je polecimy. Wybierz schronisko górskie, hotel lub apartament. Prezentowane podmioty współpracują z nami, dzięki czemu wiemy, że możemy polegać na ich usługach.

Areál U Čápa nabízí všestranné vyžití pro malé i velké, mladé i starší, v létě i v zimě.  Naleznete jej v Příchovicích, na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Budova dnešního penzionu má svůj původ v historické usedlosti z roku 1754. Původní část, kde se dnes nachází restaurace a část pokojů, byla v roce 2010 rozšířena o nové západní křídlo. Nabízí zde veškerý komfort a možnosti relaxace.

Info a rezervace

OREA Resort Sklář**** nabízí ubytování ve 171 útulných pokojích několika cenových kategoriích. Hosté mají k dispozici restauraci a bar, hotelové wellness centrum s vyhřívaným bazénem, saunu, parní lázeň, vířivku a mnoho druhů masáží. Všichni hosté mají každý den do hotelového wellness centra volný vstup.

V resortu najdete spoustu možností pro sportovní vyžití jak v zimních i letních měsících. Pro děti jsou připraveny animační programy.

Info a rezervace

Penzion Koniklec se nachází v Jestřabí v Krkonoších, obci, která se nachází přibližně deset kilometrů od malebné Jilemnice. Jestřabí je pro svoji polohu, krásnou krajinu a specifický půvab stále více vyhledávaným turisty a milovníky přírody. Návštěvníci, kteří přijíždějí za klidem, čerstvým vzduchem a krásnou přírodou se sem rádi vracejí.

Info a rezervace

Horský hotel IDOL nabízí perfektní polohu pro lyžování, skialpinismus, běžecké lyžování, turistiku i cyklistiku.

Nachází se v blízkosti lyžařského střediska Horní Mísečky, ve výšce 900 m. n. m. Tato lokalita je propojená se Špindlerovým Mlýnem sedačkovou lanovkou Medvědín.

Celoroční provoz hotelu vybízí navštívit známé lyžařské středisko v zimě i v létě. Využít můžete i vlek, který se nachází přímo nad hotelem, nebo naopak sjet do lyžařského areálu Vítkovice-Aldrov.

Info a rezervace

Labská bouda je oblíbenou zastávkou turistů mířících například k prameni Labe, na Sněžné jámy, Labský vodopád, Pančavský vodopád nebo Zlaté návrší. Nachází se v první zóně Krkonošského národního parku.

Ubytovat se můžete v komfortních pokojích s vlastním sociálním zařízením, k dispozici je zde i "spacákovna", která nabízí úžasné výhledy na Labskou rokli a klidný prostor pro přespání turistů, kteří přicházejí s vlastním spacákem a karimatkou.

Info a rezervace

Sportovně relaxační areál Wellness Hotel Skalka naleznete přímo v centru Benecka. Má kapacitu 40 lůžek a leží v bezprostřední blízkosti zimních a letních sportovních aktivit.

Sport-relax centrum Hotelu Skalka nabízí klidné prostředí a výborně vybavené prostory pro vnitřní sporty. Venku je k dispozici volejbalový kurt a udržovaný anglický trávník. Na travnatém golfovém hřišti můžete otestovat své umění, nebo se naučit základům tohoto stále populárnějšího sportu.

Info a rezervace

Apartmán Flora v samém centru Benecka je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Je umístěn v bezprostřední blízkosti lyžařských vleků, nedaleko upravovaných běžeckých tratí. K apartmánu lze sjet přímo na lyžích. Má mimořádně krásný výhled na hory, ale i daleko do kraje směrem k Českému ráji, Ještědu a do české kotliny.

Kavárna, restaurace, půjčovna lyžařského vybavení, lyžařské školičky, prodejna potravin a drobného zboží, pošta, autobusová zastávka – to vše se nachází do vzdálenosti 100 metrů od apartmánu.

Info a rezervace

Bližší informace:

Alena Cejnarová, marketing pro Destinační společnost Krkonoše, e-mail: acejnarova@krkonose.eu, tel.: +420 775 231 136