Soutěžte s námi o skvělý pobyt na horách!
Share

Soutěžte s námi o skvělý pobyt na horách!

Soutěžte s námi o pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy a vydejte se do pohádky!

Na co se můžete těšit?

Čeká vás pobyt v horském hotelu s nádherným výhledem, tradiční českou kuchyní a možností různých príma aktivit.

Mezi zázemí hotelu patří luxusní bazén, vířivka, finské sauny, parní sauna, infrasauna, fitness, stolní tenis, stolní fotbálek, kulečník, šipky, dětská herna a venkovní dětské hřiště. Nachází se zde i prostory pro jógu, meditace, konference, včetně salónků pro posezení u krbu a popíjení dlouho do noci.

V létě můžete parkovat přímo u hotelu, v zimě není hotel autem dostupný a příjezd se organizuje rolbou z parkoviště v Dolním Dvoře.

Celý hotel včetně pokojů je nekuřácký a není možné zde ubytovat domácí mazlíčky.

Jak můžete vyhrát?

  • Sledujte Tetřeví Boudy a nenechte si tak ujít žádnou novinku nejen z hotelu, ale i jeho okolí
  • Do 19. února 2023 nám napište pod příspěvek na našem Facebooku, s kým byste rádi do hotelu jeli (můžete ho i proznačit) a co vás na hotelu nejvíce láká k návštěvě. S výběrem vám pomůže tato stránka.

Soutěž můžete sdílet i mezi vaše přátele, nezapomeňte ale, že odpověď je nutné vždy napsat pod příspěvek na FB Krkonoše.eu.


Přejeme vám hodně štěstí.

Provozovatelem soutěže je Destinační společnost Krkonoše – svazek měst a obcí, sponzorem je Horský hotel Tetřeví boudy.


Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook.

Další aktuality

Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Správa Krkonošského národního parku již třetím rokem v návaznosti na vyhlášení osmi klidových území a s tím souvisejícím vyhrazením cest a tras v těchto územích dočasně uzavírá v termínu od 15. března do 31. května některé cesty nebo jejich úseky z důvodu ochrany proti rušení citlivých druhů živočichů.
Jeden z nejkrásnějších dní letošní zimy si pro natáčení ve Vrchlabí vybral tým pořadu Běžkotoulky. Těšte se na nádhernou pozvánku do podhorského města, které vás svým nejen sportovním zázemím nadchne.