Přispějte na úpravu běžeckých terénů!
Share

Přispějte na úpravu běžeckých terénů!

Doporučujeme

V Krkonoších máte naprosto ideální podmínky ke zdolávání mnoha kilometrů na běžkách – nejen po hřebenech. Kromě sportovních zážitků si užijete nezapomenutelných výhledů do okolní krajiny a pročistíte si hlavu. Je tu tolik běžecký tras, že si každý najde tu svou.
Děkujeme všem, kteří se o tratě starají. Přispějete i vy na úpravu vašeho oblíbeného běžeckého terénu? Každá koruna se počítá!

Vrchlabí

TJ SVS Krkonoše Vrchlabí, Na běžky do Vejsplach děkuje všem sponzorům a městu Vrchlabí, že finančně podporují úpravu tratí ve Vrchlabí. Jste-li i vy spokojeni s jejich úpravou a chcete-li podpořit jejich další rozvoj, můžete si zakoupit lyžařskou známku v různé hodnotě, nebo přispět libovolnou finanční částkou na účet sbírky oddílu.

Více informací

Benecko

Perfektní úprava, velké množství tras, rozhledy do kraje a vysoká nadmořská výška, to je kombinace, díky níž nabízí Benecko jedny z nejlepších podmínek pro běžecké lyžování v České republice. Jestliže zde chcete podpořit rozvoj běžeckých tratí, je to možné formou zakoupení lyžařské známky na lyže v různé cenové hodnotě.

Více informací

Jilemnice

O to, abyste se parádně projeli, se pravidelně a s láskou stará i ČKS SKI Jilemnice. Chcete-li přispět, budou rádi za každou korunu na klubovém účtu. Číslo účtu najdete v kontaktech.

Harrachov

Ideálním místem pro běžecké lyžování. je Harrachov. Mají zřízený transparentní bankovní účet, na který můžete přispět. Je tu parádně upraveno, parkovišť mají dostatek a těší se na vaši návštěvu.

Více informací

Aktuální stav běžeckých stop

Chcete se vydat na běžky, ale nevíte kam - kde je ideální stopa a upraveno? Stáhněte si aplikaci Bílé stopy a budete mít jasno! Kterou trasu vybrat vám rádi poradíme - podívejte se na doporučené běžecké výlety.

Foto: