SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Share

Pojeďte lyžovat do Krkonoš!

Krkonošské sjezdovky patří mezi naši špičku. Jsou nejdelší, skvěle upravené, střediska moderně vybavená pro vaše maximální pohodlí. Pojďte oprášit zimní výbavu do Krkonoš! 
Také se nemůžete dočkat, až nacvaknete lyžáky do sjezdovek a pustíte se po manžestru dolů? Poradíme, jaké středisko vybrat, na jaké novinky se v krkonošských lyžařských areálech můžete těšit i další tipy na super zimní dovolenou v Krkonoších.

SkiResort - Pec pod Sněžkou

  Východní Krkonoše

  Malá Úpa - Pec pod Sněžkou - Janské Lázně

  Největší lyžařský resort v Česku

  SkiResort ČERNÁ HORA - PEC vznikl spojením 6 samostatných středisek (Malá Úpa - Velká Úpa - Pec pod Sněžkou - Svoboda nad Úpou - Janské Lázně - Černý Důl). Na jeden skipas tak můžete lyžovat ve většině východních Krkonoš, která jsou navíc propojena skibusy a díky SkiTour i rolbami.

  Takže dopoledne Janské Lázně, odpoledne Pec pod Sněžkou a další den třeba Malá Úpa? Z různorodé nabídky sjezdovek si vybere každý, od nejmenších až po zkušené lyžaře. Ve všech areálech (kromě Malé Úpy) můžete využít kvalitních služeb lyžařských půjčoven a servisů SkiResort Live

  Info pro sezonu 2021/2022

  • Online prodej skipasů SkiResort Card je dostupný na www.skiresortcard.cz, na místě bude skipas v prodeji pouze v sKioscích (prodejní automat).
  • Online je možná také rezervace lyžařského vybavení v půjčovnách SkiResort Live. Na místě už pouze vyzkoušíte. 
  • Rezervujte si své parkovací místo! Ve SkiResortu už se nemusíte bát, že nezaparkujete, vyberte si místo online a buď nahrajte na kartu SkiResort Card nebo vytiskněte. 

  www.skiresort.cz

  Non - ski zážitky ve SkiResortu

  Další zimní střediska ve východních Krkonoších

  Čtěte také
  Lyžařská škola SkiResort Live
  Poradíme, jaký areál je vhodný pro začínající lyžaře. Kterou stopu zvládne i malý běžkař. Zkrátka jakými zážitky dovolenou u nás vyladit k dokonalosti.
  Skiareál Špindlerův Mlýn

  Střední Krkonoše

  Vrchlabí - Špindlerův Mlýn

  Lesk a glanc, to je zimní Špindl

  Špindl je prostě srdeční záležitost! Zimní středisko v srdci Krkonoš obklopené horskými velikány má reputaci všelijakou… Ale spolehněte se, že je tu krásně, a navíc tu o vás bude skvěle postaráno. Dlouhé sjezdovky na špičkové úrovni, propojené areály, síť skibusů, skvělé Aprés Ski programy a punc glancu se Špindlu upřít prostě nedá. Ideální středisko pro zimní dovolenou s partou přátel nebo partnerem

  Info pro sezonu 2021/2022

  • Online prodej skipasů bude zahájen koncem listopadu.
  • Již nyní je spuštěna rezervace na služby lyžařské školy.
  • Ski opening proběhne při dobrých sněhových podmínkách 2. prosincový víkend (11. - 12. 12.) a bude spojen s velkolepou akcí Winter Hockey Games.

  www.skiareal.cz

  Non - ski zážitky ve Špindlu

  Další zimní střediska ve středních Krkonoších

  Skiareál Harrachov

  Západní Krkonoše

  Benecko - Rokytnice nad Jizerou - Harrachov - Kořenov

  Skiareál Harrachov

  I pod skokanskými můstky se připravují na letošní zimní sezonu. Lyžařské středisko nabízí 2 sedačkové lanovky a 3 vleky vedoucí na vrchol Čertovy hory a podmínky pro lyžaře všech kategorií věkových i výkonnostních.

  Info pro sezonu 2021/2022

  • Ski opening je při dobrých klimatických podmínkách plánován na 18. 12. 2021.
  • Prodej skipasů bude probíhat online.
  • Pro půjčení lyží je možné využít samoobslužný Ski depot.

  www.skiareal.com

  Non - ski zážitky v Harrachově

  Rokytnice nad Jizerou - ráj pro sportovní rodiny

  Páté největší středisko v České republice nabízí sportovní lyžování pro celou rodinu na téměř 17 km sjezdových tratí všech úrovní. Část skiareálu na Lysé hoře zvaná Horní Domky je vhodná pro všechny náruživé lyžaře. Naopak Studenov navštěvují spíše rodiny s dětmi, začátečníci a lyžařské kurzy. Vysokohorská Rokytnice láká na rodinnou atmosféru, skvěle upravené sjezdovky, ale samozřejmě i na kvalitní služby, jako je profesionální půjčovna a skiservis.

  Info pro sezonu 2021/2022

  • Ski Opening je plánován na sobotu 18. 12.
  • Skipasy pořídíte pohodlně a bez front online, navíc s 10% slevou.
  • K dispozici budou nové a navíc vyhřívané skidepoty.
  • Dětské návštěvníky čeká zbrusu nový Fun park na Kaprunech. 
  • Skibusy i parkování jsou pro lyžaře zdarma (kromě parkoviště P1).

  www.skiareal-rokytnice.cz

  Non - ski zážitky v Rokytnici

  Další zimní střediska v západních Krkonoších

  Další články

  Albrecht z Valdštejna
  Vydejte se na putování s jednou z nejvýznamnějších postav evropských dějin na přelomu 16. a 17. století.
  Sněžka
  Pouť krkonošská zásadně ovlivnila Máchovo další dílo. Romantická a zároveň drsná krajina hor mu byla inspirací. Vydejte se v jeho stopách a nechte se i vy unést májovou krkonošskou přírodou.
  Pohádkové Krkonoše
  Pojďte s dětmi do Pohádkových Krkonoš! Navštivte zajímavá místa, sbírejte razítka, najděte poklad při dobrodružných hledačkách, poznejte jedinečnou a vzácnou přírodu Krkonoš.