Pension Bílý Hořec
Mapa
Share

Pension Bílý Hořec

Horní Lánov

Rodinný pension Bílý Hořec se nachází v klidné krkonošské obci Horní Lánov u Vrchlabí, na úpatí Krkonošského národního parku. Díky svojí poloze je vhodný pro všechny, kteří mají rádi zimní radovánky i letní turistiku, cyklistiku, vycházky a relaxaci v přírodě.

Ubytovat se můžete ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a wc), s možností dětské postýlky. Každý pokoj je standartně vybaven TV se satelitním programem, některé pokoje disponují balkonem. V celém objektu je WIFI připojení zdarma.

Majitelé si zakládají na využití potravin od regionálních farmářů z okolí. Ochutnejte mléčné výrobky z farmy Mejsnar, hovězí a jehněčí maso od soukromníka z okolí, kozí sýry z Rudníku a Krkonošský med z vlastní produkce, který si můžete i zakoupit.

Je tu krásně v každém ročním období!

V zimě můžete vybírat z několika lyžařských areálů v okolí jak dle náročnosti, tak poskytovaných služeb, délky sjezdovek, či vyžití pro děti nebo snowboard, sjezd, běžky. Pokud si budete chtít od lyžování odpočinout, vyzkoušejte sáňkařskou dráhu, pěší turistiku na sněžnicích, nebo oblíbený aquapark.

Během celého roku můžete poznávat malebná zákoutí s roubenými chaloupkami na trasách s různou obtížností jak v horách, tak více do kraje. Za návštěvu též stojí různé atrakce v okolí, které vám majitelé velmi rádi doporučí.

Přímá rezervace

Informace

Lokalita
Adresa
Horní Lánov č. ev. 47
54341 Horní Lánov
GPS
50.6328050N, 15.6584531E
<>