K zimní dovolené patří odpočinek
Share

K zimní dovolené v Krkonoších patří i relaxace

Až si užijete zimní pohádky, bílých kopců, běžek či sjezdovek, uvolněte a prohřejte své tělo v krkonošských lázních či wellness centrech. Dopřejte si lázeňské procedury a péči odborníků!

Aquacentrum Janské Lázně

Blahodárné prameny v Janských Lázních

Víte, že v Janských Lázních vyvěrá celá řada minerálních pramenů? Vyhlášený Prameník je napájen ze Starostova a Panského pramene z pramenišť přírodních léčivých zdrojů v Rudolfově údolí.

Janské Lázně se specializují na léčbu nemocí pohybového i dýchacího ústrojí, stavů po popáleninách, nervových a onkologických onemocnění dětí i dospělých. Vedle řady procedur nechybí ani bazén s termální vodou i pro imobilní klienty. Povzbudivé léčebné výsledky jsou podpořeny jak dlouholetou místní tradicí a zkušenostmi zdejších odborníků, tak i umístěním Janských Lázní v neopakovatelném prostředí Krkonoš. To si můžete plnými doušky užít i vy!

Pivní lázně

Svému tělu však můžete dopřát i pivní lázeň. Obklopte se zlatavým mokem a nezapomeňte užít i vnitřně. Vždyť v Krkonoších se vaří místní pivo v rodinných pivovarech z té nejlepší horské vody a navíc s láskou. Pivní lázeň si užijete v Pivních lázních Luční bouda, v Peckém pivovaru v Peci pod Sněžkou či v Pivních lázních Novosad a syn v Harrachově.

Silent Spa Grund Resort

Nechte se hýčkat ve wellness centrech

Horkou novinkou pro tuto zimní sezonu je nové SILENT Spa v Grund Resortu Mladé Buky. Návštěvníkům se otevře 15. 12. Proč silent? Protože vstup je povolen od 14 let. Rodiny s dětmi mohou využít stávající wellness zóny s bazénem a vířivkou. SILENT Spa tak nabízí maximální relaxaci a hřejivý odpočinek. Na vaše zkřehlé tělo čeká solná jeskyně, bylinková soft sauna nebo Kneippův chodník. Osvěžení zajistí ochlazovací zóna na terase. Také už se vidíte na vyhřívaných solných lehátkách u bio krbu? 

Tělu i duši ulevíte ve Wellness centru Hotel Gendorf ve Vrchlabí. K dispozici tu mají celou řadu lákadel, jako jsou sauna, whirlpool, infrasauna, bylinná parní lázeň, masáže, kosmetika, kosmetický laser, rašelinové zábaly, solárium či spinning. Načerpat energii můžete i ve Wellness centru Bedřichov, které vám nabízí parní sauny, whirlpooly, ledovou tříšť či Kneippův chodník, ale také třeba 25metrový plavecký bazén s nejrůznějšími atrakcemi.

Wellness je v současné době již téměř povinným vybavením větších hotelů a bud. Mnoho z nich svá centra otevírá kromě ubytovaných hostů i veřejnosti. Doporučit můžeme Harmony Club Hotel ve Špindlerově Mlýně a Hotel Horizont v Peci pod Sněžkou. 

Další články

Objevte spolu s námi podhorské cesty a cestičky, na kterých si užijete klid, bublání potůčků a šumění lesa. Kontrasty, které kouzlí jarní příroda na horách, nabízejí zase úplně jiné výhledy na jejich hřebeny.
Víte, že v Krkonoších je bezkonkurenčně nejvíc vodopádů ze všech českých pohoří? Nebo že tu najdete ten nejvyšší i nejvodnatější? Poznejte je!
Pokud jste si pro první jízdu vašich dětí vybrali Krkonoše, máme velkou radost. Poradíme, do jakého areálu s nimi vyrazit, aby byl kopec pro ně tak akorát, sjezdovka dost široká, lyžařská škola připravená pomoci, zkrátka aby to byla láska k lyžím na první svezení.