Pohádkové Krkonoše
Share

Pohádkové Krkonoše v novém kabátě

Krkonošská příroda odpočívá, pomalu se probouzí do jara a nabírá dech před letní sezonou, která snad bude veselejší pro nás všechny. My pevně věříme, že ano, a proto pro vás s radostí chystáme novinku - vylepšenou razítkovací hru Pohádkové Krkonoše.

Na co se mohou rodiny s dětmi těšit?

Brožurka Pohádkové Krkonoše

Na červen plánujeme vydání nové brožurky, která bude nejen praktickým průvodcem pro rodiče, ale také prima hravým parťákem pro děti. Brožurka poradí kudy kam, představí 30 razítkovacích míst a další tipy na výlety a aktivity. Děti si v ní mohou číst samy, zapsat si do ní své zážitky, kreslit, plnit úkoly a hrát hry. A samozřejmě sbírat razítka a získat za ně parádní odměny. I ty jsme vylepšili a věříme, že se na ně budou děti s každým získaným razítkem těšit. 

Skvělé ceny za sbírání razítek

Nově se nám podařilo získat pro projekt skvělé partnery a díky nim i báječné a hodnotné ceny. Děkujeme!

  1. ZDRAVÁ LAHEV®  od firmy R&B Mědílek z krkonošského Žacléře je první cenou za 10 nasbíraných razítek a také hlavním partnerem projektu Pohádkové Krkonoše. Děti si ji jistě zamilují a stejně tak rodiče - je nejen praktická a krásně provedená, ale také zdravotně nezávadná a v podstatě nesmrtelná. Krásná vzpomínka na krkonošská dobrodružství a skvělý parťák na všechna další. 
  2. Hobby set od firmy Rautis z Poniklé, to je krásná perličková ozdobička, kterou děti získají za 5 nasbíraných razítek a navíc si ji vyrobí samy. Perličkové ozdoby z Poniklé vznikají dnes již unikátním způsobem a proto jsou zapsány na seznamu kulturních nehmotných památek UNESCO. 
  3. Krkonošská omalovánka či pexeso jsou drobnou, ale milou cenou za 3 nasbíraná razítka. 

Všechny děti, které nasbírají 10 razítek, se navíc mohou zapojit do slosování o bonusovou cenu, a to voucher na služby Resortu sv. Františka - Erlebachova a Josefova bouda ve Špindlerově Mlýně. 

Vylepšené webové stránky pohadkove.krkonose.eu

Stránky pohadkove.krkonose.eu věnované hře a dalším aktivitám pro rodiny s dětmi projdou redesignem, budou přehlednější a vždy aktuální. 

Kdy a jak se zapojit do hry?

Pokud situace dovolí, bude hra v letošním roce spuštěna v červnu a hrát bude možné do poloviny října. Brožurka Pohádkové Krkonoše bude v prodeji v informačních centrech a na všech razítkovacích místech. Jejich seznam a všechny další aktuální informace vždy najdete na stránkách pohadkove.krkonose.eu

Těšíme se na všechny malé i velké výletníky a věříme, že s pohádkami bude vaše dovolená či výlet v Krkonoších krásným rodinným dobrodružstvím!

Informace

Další aktuality

Vyhrajte rodinnou vstupenku, kterou věnuje Stezka korunami stromů Krkonoše! Od pátku 16. 4. 2021 JE OTEVŘENO, přijeďte na návštěvu!
Jarní tah žab na trdliště za rozmnožováním je v plném proudu. V blízkých i dalekých rybnících položí základ nové generaci svého rodu. Protože mnoho z nich čeká přechod přes nejednu frekventovanou komunikaci, prosíme řidiče, aby v následujích dnech jezdili opatrně a ohleduplně k těmto krásným živočichům.
Přijďte si prohlédnout jedinečné akvárium, které je zabudované v kmenu 300 let staré lípy z jilemnického zámeckého parku.